Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 1-izbový byt s balkónom na prenájom, ulica Švermova, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom slnečný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Švermova, Banská Bystrica. Byt sa nachádza na 4. poschodí novostavby bytového domu s výťahom. Celková plocha bytu je 37,86 m².

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchynskej linky, obývacieho priestoru, spacieho priestoru, kúpeľne s toaletou a balkóna orientovaného na juhozápad. K bytu patrí aj pivnica na rovnakom poschodí, ktorú je možné využívať ako komoru, či špajzu.

Nehnuteľnosť sa nachádza v novostavbe bytového domu. Súčasťou vybavenia sú francúzske plastové okná, interiérové dvere, plávajúca podlaha, dlažba v kúpeľni a WC. Kúpeľňa disponuje sprchovým kútom, umývadlom s odkladacím priestorom a práčkou.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený, viac informácii o zariadení v realitnej kancelárii.

Vybavenie kuchyne pozostáva z jedálenského kúta, kuchynskej linky a kuchynských spotrebičov, a to chladničky, elektrického sporáka, digestora a elektrickej varnej dosky.

K bytu je tiež možné prenajať garážové miesto v suteréne bytového domu v hodnote 35 EUR.

V cene nájmu sú zahrnuté aj mesačné poplatky za energie vrátane internetu a TV. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj depozit vo výške 1000 EUR.

Prenájom bytu sa ponúka prednostne dospelým pracujúcim osobám, záujemcom bez domácich zvierat a nefajčiarom. Nehnuteľnosť bude dostupná k prenájmu začiatkom mesiaca máj 2021.

Občianska vybavenosť v okolí je dobrá t.j. v blízkosti sú obchody, pošta, kaviarne a ďalšie široké služby v centre mesta 5 min. motorovým vozidlom. V bezprostrednej blízkosti domu je aj zastávka MHD.

Fotografie a pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1196

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás