Svetlý dvojpodlažný rodinný dom v kúpeľnej obci Kováčová, Banská Bystrica

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 237 000 €
Lokalita Ulica Ľ. Ondrejova, Kováčová
Počet izieb 4
Stav Novostavba
Úžitková plocha 144.64 m²
Plocha pozemku 1325 m²
Poschodí 2
Balkón áno
Prístupová cesta dláždená
Vodovod na pozemku
Elektrina na pozemku
Plyn na pozemku
ID 1355

Informácie o nehnuteľnosti


VIRTUÁLNA PREHLIADKA v texte:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s väčším pozemkom v príjemnej lokalite kúpeľnej obce Kováčová. Celková výmera úžitkovej plochy rodinného domu je 144,64 m², pričom celková výmera pozemku je 1325 m². Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch obytných jednotiek – na prízemí a na prvom nadzemnom podlaží, kde sa nachádza aj podkrovie, využiteľné ako úložný priestor.

Prízemie tvorí vstupná hala, chodba, kuchyňa, kúpeľňa, spálňa, technická miestnosť a detská izba s výstupom na terasu.
Prvé nadzemné podlažie tvorí vstupná hala, schodisko, spálňa, kúpeľňa, obývacia izba s kuchyňou a balkón.

Súčasťou príslušenstva na oboch podlažiach je v rámci kuchyne – kuchynská linka, jedálenská zostava, elektrické spotrebiče: chladnička s mrazničkou, plynový sporák, elektrická rúra, digestor, mikrovlnná rúra. V rámci kúpeľní na oboch podlažiach sa nachádza rohová vaňa, umývadlo so zrkadlom a odkladacím priestorom, WC, bidet, práčka.

Súčasťou predaja na prízemí je taktiež zariadenie v spálni a v detskej izbe (okrem postele). Zariadenie na prvom nadzemnom podlaží v spálni aj v obývacej izbe je taktiež súčasťou predaja. Ohľadom doplnkov a elektrospotrebičov v RD, viac informácií u makléra.

Podlahy na oboch podlažiach sú v halách, kuchyni a kúpeľni dláždené a v obytných miestnostiach je plávajúca podlaha. Na stenách v nehnuteľnosti sú stierky.

Z technického hľadiska je dom vo veľmi dobrom stave. Kúrenie je zabezpečované plynovým kotlom, ktorý je ústredným vykurovacím zariadením a slúži aj na ohrev teplej vody na prízemí aj na prvom poschodí. Okná na nehnuteľnosti sú plastové. Reguláciu tepla v dome zabezpečuje aj termostat na prízemí domu. Strechu tvorí sedlový drevený krov a strešná krytina zo škridle BRAMAC. Konštrukcia rodinného domu je na báze drevených prefabrikovaných dielcov, nehnuteľnosť je zateplená. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete, a to vodovodná prípojka, plynová prípojka, elektrická prípojka. Odpadové vody sú zabezpečované žumpou, je tiež možné napojiť sa na verejnú kanalizáciu.

Orientácia domu je v rámci obývacej izby a spálne na juhovýchod, kuchyňa a kúpeľňa sú orientované na severozápad. Pozemok je slnečný.

Rodinný dom je využiteľný na celoročné bývanie pre jednu rodinu – dispozične možné riešiť ako dvojpodlažnú bytovú jednotku viď pôdorysy. Taktiež možné využiť ako dve bytové jednotky so samostatnými vchodmi – momentálny stav. K nehnuteľnosti vedie dláždená príjazdová cesta, pred nehnuteľnosťou je vydláždená parkovacia plocha pre cca 5 parkovacích miest.

K rodinnému domu patrí slnečný pozemok, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti nehnuteľnosti. Energetický certifikát nehnuteľnosť nemá.

Rodinný dom sa nachádza v malebnej kúpeľnej obci Kováčová. Občianska vybavenosť obce je dobrá. Nachádzajú sa tu potraviny, obchody, pošta, reštaurácie, MŠ, ZŠ, AquaPark Kováčová, Národné rehabilitačné a pod. Výhodou je blízkosť k plnej občianskej vybavenosti v meste Zvolen cca 5 min. a Banská Bystrica cca 15 min. motorovým vozidlom.

Výhody:

- novostavba,
- tiché prostredie,
- zariadený,
- využiteľný aj na dvojgeneračné bývanie,
- terasa na záhrade,
- záhrada,
- príjemná lokalita v kúpeľnej obci.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

UPOZORNENIE!
Vzhľadom na mimoriadny stav súvisiaci s vírusom COVID-19 budú pre ohliadky platiť tieto pravidlá:
- záujemca nie je v karanténe!
- záujemca nemá cestovateľskú anamnézu a ani sa s nikým, kto by túto anamnézu mal, nestretol!
- obhliadky vykonávame výhradne s minimálnym počtom ľudí, aj to len s ochrannými pomôckami! (rúška, rukavice, dezinfekcia)

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1355

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmúNapísali sme pre vás