REZERVOVANÉ - Rodinný dom so záhradou a hosťovským domom, Riečka, Banská Bystrica

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 170 000 €
Lokalita Riečka
Počet izieb 7
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha 274 m²
Plocha pozemku 1092 m²
Poschodí 3
Balkón áno
Prístupová cesta asfaltová
Vodovod na pozemku
Elektrina na pozemku
Plyn nie je
ID 1494

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom so záhradou v obci Riečka. Táto trojpodlažná nehnuteľnosť s pekným výhľadom disponuje okrem rozľahlej záhrady aj letnou kuchynkou, krytým sedením, altánkom, vonkajším krbom, parkoviskom, spoločným schodiskom pre hosťovským dom, v ktorom je sauna a pivnica. Celková výmera úžitkovej plochy rodinného domu je 274 m², pričom celková výmera pozemku je 1092 m².

Jedná sa o nehnuteľnosť rekonštruovanú v rokoch 2004-2008. Nehnuteľnosť pozostáva zo siedmych obytných miestností, troch kúpeľní, samostatného WC, kuchyne a špajze, technickej miestnosti s bojlerom, verandy, haly a schodišťa.

Prízemie tvorí priestranná jedáleň s kachľovou pecou, kuchyňa s kuchynskou linkou a kachľovou pecou, 2x špajza, kúpeľňa so sprchovým kútom, pisoárom a WC, obývacia izba s krbom na pevné palivo. Podlaha na prízemí je dlažba.
Do podkrovia v nehnuteľnosti vedie drevené schodište. Nachádzajú sa tu štyri spálne, balkón, otvorená obývacia izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, kúpeľňa s rohovou vaňou a WC. Na tomto podlaží sú drevené podlahy.
Uzavreté podkrovie nehnuteľnosti tvorí jeden obytný priestor, balkón a samostatné WC s umývadlom. Podlahy sú drevené. Vykurovanie je zabezpečované elektrickými radiátormi.

Súčasťou vybavenia nehnuteľnosti je zariadenie, ktoré je vstavené. Viac informácií o zariadení, ktoré je predmetom predaja v realitnej kancelárii.

Z technického hľadiska je dom vo veľmi dobrom stave. Kúrenie a ohrev teplej vody je zabezpečovaný ústredne, teplovzdušným krbom. V nehnuteľnosti je tiež elektrický kotol. Teplovzdušnými prieduchmi a elektrickými radiátormi v miestnostiach je zabezpečené lokálne vykurovanie. Interiérové dvere v nehnuteľnosti sú drevené, osadené sú drevené eurookná. Nehnuteľnosť tiež disponuje balkónmi, ktoré si vyžadujú rekonštrukciu. Strecha je sedlová s vikiermi, tvorí ju drevený krov. Strešná krytina je škridlplech Maslen. Základy rodinného domu sú kamenné, konštrukcia sa skladá z tvárnic Ypor. Rodinný dom je na prízemí zateplený a odizolovaný proti vlhkosti.
Na pozemku sa nachádza vodovodná a elektrická prípojka. Odpadové vody sú zabezpečované žumpou a čističkou odpadových vôd. Plyn tu nie je.

Na pozemku sa tiež nachádza menší sklad s náradím. Výhodou pozemku sú ovocné stromy a kaskádovito upravená záhrada. Orientácia domu je v rámci prízemia: kuchyňa a jedáleň - východ, obývacia izba – sever, v rámci podkrovia: spálne – východ a západ, obývacia izba – sever. Pozemok je slnečný. Prístupová cesta je asfaltová.

Dispozične a dizajnovo je rodinný dom navrhnutý v súlade s prostredím, v ktorom sa nachádza.
Rodinný dom sa nachádza v malebnej obci Riečka obklopenej horami a lesmi. Občianska vybavenosť obce je dobrá. Nachádzajú sa tu potraviny, obchod, MŠ, ZŠ, lekár, športové ihriská. Výhodou je blízkosť k prírode za účelom turistiky, hubárčenia, relaxu či lyžovania. Výborná občianska vybavenosť v meste Banská Bystrica cca 15 min. motorovým vozdilom.

Výhody:
- priestranný,
- hosťovský dom,
- rozľahlá záhrada,
- príroda a tiché prostredie.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1494

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmúNapísali sme pre vás