Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ - Priestranný, dispozične riešený ako 3-izbový byt v meste Brezno

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, využívaný ako 3-izbový. Celková plocha bytu je 74m². Byt sa nachádza na 10. poschodí panelového bytového domu. K bytu patrí murovaná pivnica.

Byt pozostáva z dvoch obytných izieb, predsiene, chodby, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC a dvoch loggií. Vstupné dvere sú bezpečnostné a protipožiarne. Obývacia izba je rozdelená, čím vznikol priestor pre samostatnú spálňu.

Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2017. V byte sú plastové okná, nové interiérové dvere, nové vstupné dvere, nová dlažba v kúpeľni a na WC. Ďalej byt disponuje novou kúpeľnou a oddeleným WC. Radiátory v byte sú vymenené.

Kuchynská linka v tvare "L" je robená na mieru a prechádza do barového pultu. Nachádzajú sa tu vstavané spotrebiče (plynový sporák, elektrická rúra a digestor). Podlaha je linoleum. Z kuchyne je východ na loggiu.

Obývacia izba je priestranná a slnečná. Časť obývacej izby je oddelená, čím vznikla samostatná časť, využívaná ako spálňa. Zo spálňovej časti je východ na loggiu. Podlahu v izbe tvorí linoleum v drevodekore, položené na pôvodných drevených parketách.

Izba využívaná ako detská izba má veľké okno, vďaka čomu je presvetlená, podlaha je linoleum, pod ktorým sú pôvodné parkety.

Jadro je murované, s vymenenými rozvodmi elektriny a vody. V kúpeľni sa nachádza vaňa, WC je samostatné, nachádza sa tu menšie umývadlo. Podlahu tvorí dlažba.

Orientácia bytu je na juh a západ s pekným výhľadom na okolité pohoria.

Bytový dom je zateplený, napojený na všetky inžinierske siete, vrátane rozvodov médii. Spoločné priestory sú zrekonštruované. Ďalej sa v bytovom dome nachádza elektrický vrátnik a dva výťahy. Bytový dom je zateplený, rekonštruované boli aj loggie. Parkovanie je verejné. Energetický certifikát: C
Mesačné platby na štyri osoby sú cca 228€/mes (191€ sú zálohové platby pre správcu a na vodu, 37€ elektrina a plyn).

Poloha bytu patrí k vyhľadávaným lokalitám mesta. Občianska vybavenosť je výborná. Nachádzajú sa tu v pešej dostupnosti škola, škôlka, detské ihriská, potraviny, obchody, pošta, kaviarne, či reštaurácie a ďalšie široké služby. Do centra mesta je to cca 10 minút pešo.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Výhody nehnuteľnosti:

- rekonštrukcia,
- priestranný a vzdušný byt,
- svetlý,
- 2x loggia,
- výborná občianska vybavenosť.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:

Ing. Iveta Bereczová
Kontakt: +421 904 112 775
bereczova.iveta@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1547

Kontakt

Ing. Iveta Bereczová

Ing. Iveta Bereczová

0904 112 775

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás