2-izbový byt na ulici Tatranská, Banská Bystrica, Sásová

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 94 800 €
Lokalita Tatranská, Banská Bystrica
Počet izieb 2
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha 49.49 m²
Loggia áno
Výťah áno
ID 1556

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt v mestskej časti Sásová, na ulici Tatranská. Byt sa nachádza na 3. poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 49,49 m². Parkovanie pri bytovom dome je verejné. K bytu patrí pivnica.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. V obytných miestnostiach, kuchyni a na chodbe je laminátová podlaha. V kúpeľni, na WC je položená keramická dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná s izolačným sklom a so žalúziami.

Nehnuteľnosť prešla v roku 2004 kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené všetky rozvody v nehnuteľnosti. Ďalej tu bolo vybudované murované jadro, osadené radiátory a podlahy.

Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. Na radiátoroch, ktoré sú menené, sú osadené merače tepla.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, s plynovým sporákom, elektrickou rúrou a chladničkou. V kúpeľni sa nachádza vaňa, keramické umývadlo so zrkadlom a práčka. Toaleta v byte je riešená samostatne.

Zariadenie nehnuteľnosti zahŕňa kuchynskú linku so spotrebičmi a vstavanú skriňu, viď virtuálna prehliadka nehnuteľnosti.

Panelový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, plyn, voda, kanalizácia, rozvody médií, ktoré boli v dome menené. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej prebehlo zateplenie, nová fasáda, nové poštové schránky a elektrický vrátnik. Orientácia bytu je: kuchyňa a spálňa - západ , obývacia izba – východ. Bytový dom má energetický certifikát B.

Občianska vybavenosť v mestskej časti Sásová je výborná - škola, škôlka, poliklinika, MHD, obchody, kaviarne, reštaurácie, pošta, Lidl a iné dostupné služby. V bezprostrednej blízkosti domu sa nachádza aj trávnatá plocha, detské ihrisko a ihrisko na športové aktivity. Mestská časť Sásová je v 10 min. vzdialenosti od centra mesta Banská Bystrica motorovým vozidlom.

Výhody nehnuteľnosti:

- pekný výhľad,
- priestranný,
- čiastočná rekonštrukcia
- tiché prostredie,
- dobrá občianska vybavenosť.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 budú osobné obhliadky nehnuteľnosti od 24.10. do 1.11.2020 odložené a presunuté na najbližší možný termín, ktorý si dohodnete s našim realitným maklérom.

SLUŽBY PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1556

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmúNapísali sme pre vás