3-izbový byt s lodžiou na ulici Tulská, Fončorda, Banská Bystrica

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 112 000 €
Lokalita Tulská, Banská Bystrica
Počet izieb 3
Stav Pôvodný stav
Úžitková plocha 68 m²
Loggia áno
Výťah áno
ID 1558

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej lokalite mesta Banská Bystrica, na ulici Tulská. Byt v pôvodnom stave sa nachádza v panelovom bytovom dome, obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 68 m². Byt sa nachádza na 7. poschodí a patrí k nemu lodžia. K bytu patrí latková pivnica, v suteréne bytového domu. Parkovanie pri bytovom dome je verejné.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, spálne, pracovne, obývacej izby s výstupom na lodžiu, kuchyne, šatníka, kúpeľne a WC. V obytných miestnostiach sú na podlahách drevené parkety. V kúpeľni a na WC je položená dlažba. V kuchyni a vo vstupnej hale dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené euro okná.
Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. Rozvody v byte sú pôvodné.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje sporákom, umývačkou riadu, chladničkou a digestorom. Výhodou je odkladací priestor v šatníku pri vstupnej hale.
V kúpeľni sa nachádza vaňa, keramické umývadlo so zrkadlom a práčka. Toaleta je v nehnuteľnosti samostatná, disponuje menším umývadlom.

Zariadenie nehnuteľnosti je súčasťou predaja.

Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu.

Panelový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn a kanalizácia). Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej prebehlo zateplenie, nová fasáda. V pláne je zrekonštruovať poštové schránky a elektrický vrátnik. Orientácia bytu je: kuchyňa, pracovňa - sever, obývacia izba a spálňa – juh. Energetický certifikát C.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k vyhľadávanej časti mesta. V blízkosti domu je zastávka MHD, obchodné centru, potraviny, lekáreň, základná a materská škola, reštaurácie a pod. Nehnuteľnosť sa nachádza 5 min. motorovým vozidlom od centra mesta Banská Bystrica. Okolie domu je obytnou mestskou časťou obklopené zeleňou.

Výhody nehnuteľnosti:

- výborná poloha,
- dispozičný potenciál na rekonštrukciu,
- príjemné a tiché prostredie,
- lodžia,
- výborná občianska vybavenosť.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 budú osobné obhliadky nehnuteľnosti od 24.10. do 1.11.2020 odložené a presunuté na najbližší možný termín, ktorý si dohodnete s našim realitným maklérom.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1558

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmúNapísali sme pre vás