Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s balkónom na ulici Rudohorská, Sásová, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v meste Banská Bystrica, mestská časť Sásová. Priestranný a dispozične veľmi dobre riešený byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome na ulici Rudohorská. Celková výmera bytu je 73,7 m². Byt sa nachádza na 8. poschodí a patrí k nemu latková pivnica. K bytu tiež patrí balkón v rozmere 2,63 m².

Byt pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby, detskej izby, spálne, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, balkóna a komory, ktorá slúži ako úložný priestor. Dispozičná zmena, rekonštrukcia rozvodov a interiéru bytu bola realizovaná v roku 2014. Byt má murované jadro a sú v ňom plastové okná s so žalúziami. Na stenách a stropoch sú hladké omietky a tapety. V rámci rekonštrukcie boli tiež menené rozvody elektriny, médií, vody, vymenené vybavenie kuchyne, kúpeľne a toalety.

Dlažby sú laminátové, v kúpeľni, kuchyni, vo vstupnej hale a na WC je dlažba. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú centrálne. Na radiátoroch sú osadené merače tepla.

Kuchyňa disponuje v rámci predaja kuchynskou linkou, plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou, digestorom a mikrovlnnou rúrou. V kúpeľni sa nachádza umývadlo s úložným priestorom, zrkadlo a sprchový kút. Spálňa tiež disponuje výstupom na presklený balkón orientovaný na východ.

Viac informácií o zariadení v nehnuteľnosti, ktoré je predmetom predaja v realitnej kancelárii.

Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete vrátane rozvodov médií. Ďalej sa v bytovom dome nachádza zabezpečovací kamerový systém, poštové schránky, dva osobné výťahy a ďalšie spoločné priestory. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou vrátane zateplenia, izolácie strechy, výmenou vchodových dverí, okien v suteréne a na schodisku.

Orientácia bytu je kuchyňa a detská izba – sever, obývacia izba, spálňa a balkón – východ.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. V okolí bytového domu sa nachádzajú potraviny, škôlka, základná škola, reštaurácie, kaviarne a iné služby v okolí centra mesta. Parkovanie je verejné. V blízkosti domu sa nachádza MHD, pričom cesta do centra mesta Banská Bystrica je cca do 8 minút autom.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečný a priestranný,
- presklený balkón s orientáciou na východ,
- tiché prostredie,
- výborná občianska vybavenosť.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Vzhľadom na mimoriadny stav súvisiaci s vírusom COVID-19 budú pre ohliadky platiť nasledovne:
- obhliadky vykonávame výhradne s minimálnym počtom ľudí, aj to len s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia)

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1592

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás