Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

3-izbový byt s balkónom a priestranným šatníkom Sládkovičova, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v meste Banská Bystrica, mestská časť Kráľová.

Priestranný a dispozične veľmi dobre riešený byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome na ulici Sládkovičova. V bytovom dome nie je výťah. Celková výmera bytu je 85,35 m². Byt sa nachádza na 3. poschodí a patrí k nemu murovaná pivnica. K bytu tiež patrí balkón a lodžia.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby, spálne, pracovne, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, balkóna, šatníka a lodžie. Byt má murované jadro a sú v ňom plastové okná so žalúziami. Na stenách a stropoch sú hladké omietky. V rámci rekonštrukcie boli tiež čiastočne menené rozvody elektriny, vymenené vybavenie kuchyne, kúpeľne a toalety.

Dlažby sú v kuchyni laminátové, v kúpeľni vo vstupnej hale a na WC je dlažba. Ďalej sú koberce, pod ktorými je PVC podlaha. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú centrálne. Na radiátoroch sú osadené merače tepla.

Kuchyňa disponuje v rámci predaja kuchynskou linkou. V kúpeľni sa nachádza umývadlo s úložným priestorom, zrkadlo a sprchový kút. Spálňa tiež disponuje vstavanou skriňou a výstupom na balkón, ktorý je orientovaný na východ. V nehnuteľnosti sa tiež nachádza kvalitná klimatizácia.

Viac informácií o zariadení v nehnuteľnosti, ktoré je predmetom predaja v realitnej kancelárii.

Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete vrátane rozvodov médií. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou vrátane zateplenia a výmenou vchodových dverí. Orientácia bytu je kuchyňa a obývacia izba – západ, spálňa s balkónom a pracovňa – východ.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. V okolí bytového domu sa nachádzajú v pešej vzdialenosti Radvaň park, Bounce Park, hypermarkety, potraviny, škôlka, základná škola, reštaurácie, kaviarne, zdravotné stredisko a iné služby v okolí centra mesta. V bezprostrednej blízkosti domu sa nachádza MHD, pričom cesta do centra mesta Banská Bystrica je cca do 8 minút autom.

Pri rýchlom a efektívnom jednaní je možná dohoda o predajnej cene nehnuteľnosti.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečný,
- priestranný,
- balkón a lodžia,
- klimatizácia,
- výborná občianska vybavenosť.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Vzhľadom na mimoriadny stav súvisiaci s vírusom COVID-19 budú pre ohliadky platiť nasledovne:
- obhliadky vykonávame výhradne s minimálnym počtom ľudí, aj to len s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia)

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0905 680 221
slatinska@dodomceka.sk

Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1603

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0905 680 221

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás