Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

1-izbový byt na ulici Tulská, Fončorda, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v príjemnej lokalite mesta Banská Bystrica na ulici Tulská. Nehnuteľnosť sa nachádza na 8. poschodí v panelovom bytovom dome. Celková výmera podlahovej plochy je 29,9 m². K bytu patrí tiež pivnica.

Byt pozostáva z predsiene, kuchyne, kúpeľne a obytnej izby so spacím kútom. Súčasťou kuchyne je jedálenský kút, kuchynská linka, vstavané spotrebiče a chladnička. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo a toaleta. V predsieni s nachádza vstavaná skriňa. Obývacia miestnosť disponuje obývacou stenou. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená.

Byt je svetlý a teplý s dobre riešenou dispozíciou. V roku 2008 prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej bola zrealizovaná výmena jadra. Na nehnuteľnosti je pre nového majiteľa plánovaná kompletná výmena elektrických rozvodov a taktiež nová maľovka, ktorá je súčasťou predajnej ceny. Viac info v realitnej kancelárii.

Ďalej tu boli osadené plastové okná, plávajúce podlahy a dlažba, kuchynská linka a ostatné zariadenie. Vchodové dvere nehnuteľnosti sú bezpečnostné. Orientácia bytu je na juhozápad.
Súčasťou bytu je latková pivnica. V bytovom dome je elektrický vrátnik a nový výťah. Parkovanie pri nehnuteľnosti je verejné, nachádza sa tu tiež nové detské ihrisko.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej sa realizovalo zateplenie, bytového domu, výmena strechy a príslušenstva v spoločných priestoroch.

Byt sa nachádza v pokojnej obytnej lokalite obklopenej zeleňou v meste Banská Bystrica s kompletnou občianskou vybavenosťou na Kyjevskom námestí t.j. pošta, potraviny, obchod, lekár, škola a škôlka, reštaurácie a pod. Blízko je tiež zástavka MHD a možnosť rekreácie v prírode. Centrum mesta Banská Bystrica je do 7 min. autom.

Výhody:

- príjemná a tichá lokalita,
- nízke mesačné náklady
- svetlý a teplý byt,
- dobrá dispozícia,
- zrekonštruovaný bytový dom,
- dom obklopený zeleňou.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1609

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás