Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

Rekreačný dom vhodný aj na celoročné bývanie, Rohozná, Brezno

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj rekreačný dom na samote, ideálny pre ľudí, ktorí hľadajú oddych s dobrou dostupnosťou na hlavný ťah do mesta Brezno. Ide o dvojpodlažnú nehnuteľnosť s pozemkom v rozmere 4215 m², pričom úžitková plocha nehnuteľnosti je 153,22 m².

Úžitková plocha v rámci 1. NP je 76,61 m², nachádza sa tu vstupná hala, terasa, obývacia izba, kúpeľňa a toaleta, chodba, technická miestnosť a sklad pod schodiskom. V kúpeľni sa nachádza rohová vaňa, umývadlo, masážna sprcha a úložný priestor. Kuchyňa disponuje kuchynskou linkou a zabudovanými spotrebičmi t.j. elektrický sporák a rúra, digestor, ďalej chladnička a mikrovlnná rúra.

2. NP v rovnakej veľkosti disponuje troma obytnými izbami, šatníkom, kúpeľňou s WC a rohovou vaňou. Každá obytná izba má samostatný prístup na balkón.

Nehnuteľnosť sa predáva zariadená, viď virtuálna prehliadka nehnuteľnosti.

Rekreačný dom bol postavený v roku 2015 a následne zrekonštruovaný v roku 2018. Konštrukcia domu, ktorý bol následne skolaudovaný v roku 2020 je drevená. Strešná krytina je pozinkovaný a poplastovaný plech. Strecha sedlová a krov drevený. V priestore technickej miestnosti, ktorá je zároveň kotolňou je konštrukcia murovaná z pórobetónových tvárnic. Ďalej sú tu plastové okná, laminátové podlahy vo väčšej časti domu a dlažba vo vstupnej hale, obývacej izbe a kuchyni. Vykurovanie nehnuteľnosti je ústredné a podlahové, kotlom na pevné palivo. Ohrev vody je zabezpečovaný bojlerom.

Kanalizácia je riešená žumpou. Zdrojom vody je studňa (4 m) s úžitkovou vodou. Nehnuteľnosť je napojená na rozvody elektriny.
Výhodou je rozľahlá záhrada, ktorej súčasťou je aj menšia časť lesa. Samostatný prístup k nehnuteľnosti vytvára atmosféru príjemnej usadlosti a absolútneho súkromia.

Ak hľadáte nehnuteľnosť na samote, s dobrým prístupom a v lokalite obklopenej zeleňou, tento dom má potenciál. Orientácia nehnuteľnosti je terasa a obytné izby - juh, detská izba a obývacia izba - juh, kúpeľňa, toaleta a technická miestnosť - sever.

Technická dokumentácia a znalecký posudok k nehnuteľnosti je k dispozícii na nahliadnutie v realitnej kancelárii. Pre nového majiteľa je využitie vhodné na celoročné bývanie, ale taktiež ako rekreačná nehnuteľnosť.

Príjazdová cesta priamo k nehnuteľnosti je kamenitá a od hlavného ťahu do mesta Brezno je asfaltová, vzdialená do 5 min. autom. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, či železničná a autobusová zastávka.

Výhody nehnuteľnosti:

- okolie nehnuteľnosti obklopené zeleňou,
- drevená novostavba,
- zabezpečovací systém (alarm),
- jedinečná a originálna nehnuteľnosť,
- nehnuteľnosť je ihneď obývateľná,
- bývanie na samote, vhodné na chov a pestovanie,
- prístup k hlavnému ťahu k mestu Brezno,
- rozľahlá záhrada s menším lesom,
- vhodné ako investičná nehnuteľnosť na prenájom.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1621

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás