Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 3-izbový byt v tehlovom dome na ulici Wolkerova, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej lokalite v blízkosti centra mesta Banská Bystrica, na ulici Wolkerova. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome, obklopenom zeleným dvorom vo vnútrobloku. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 82 m² vrátane pivníc. Byt sa nachádza na 1. poschodí a patria k nemu dve pivnice v suteréne bytového domu. Parkovanie pri dome je verejné.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, spálne, detskej izby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, komory, kúpeľne a WC. V obytných miestnostiach sú na podlahách drevené parkety. V kuchyni, vstupnej hale, komore, kúpeľni a na WC je položená dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná so roletami. Na stenách sú omietky. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované vlastným plynovým kotlom. Byt prešiel v roku 2009 čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli robené podlahy, jadro a rozvody elektriny. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje aj elektrospotrebičmi. V kúpeľni sa nachádza vaňa, dve keramické umývadlá so zrkadlom. Toaleta je v nehnuteľnosti samostatná.

Viac informácii o zariadení vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Tehlový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn a kanalizácia). Bytový dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej prebehlo zateplenie, nová fasáda, strešná krytina, výmena okien na spoločných priestoroch a pivniciach, nové rozvody elektriny, vody, kanalizácie a médií (optický kábel). Orientácia bytu je: kuchyňa, kúpeľňa - severovýchod, obývacia izba - severozápad a detská izba, spálňa – juhozápad. Energetický certifikát nie je.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k najvyhľadávanejšej časti mesta. V bezprostrednej blízkosti domu sú potraviny, tržnica, obchodné centrum, reštaurácie a pod. Nehnuteľnosť sa nachádza 10 min. v pešej vzdialenosti od centra mesta Banská Bystrica. Zelený dvor za domom je ideálnym miestom na a oddych.

Výhody nehnuteľnosti:

- výborná poloha,
- príjemná atmosféra,
- zrekonštruovaný tehlový dom,
- tiché prostredie,
- čiastočná rekonštrukcia,
- vlastný plynový kotol,
- výborná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1630

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás