Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 2-izbový byt s lodžiou na ulici Mládežnícka, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v príjemnej lokalite mesta Banská Bystrica, na ulici Mládežnícka. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome, obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 58,35 m². Byt sa nachádza na 2. poschodí a patrí k nemu lodžia s výhľadom do zelene. K bytu patrí tiež pivnica umiestnená v suteréne bytového domu. Parkovanie pri bytovom dome je verejné.

Byt pozostáva z chodby, spálne, obývacej izby, kuchyne, lodžie, komory, kúpeľne a WC. V obytných miestnostiach a v kuchyni je laminátová podlaha. V kúpeľni je dlažba. Rozvody elektriny sú v rámci kúpeľne menené. Ostatné rozvody sú pôvodné. V nehnuteľnosti je zavedený optický kábel na internet.
Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje sporákom. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, keramické umývadlo so zrkadlom.

Byt sa predáva nezariadený.

Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu, ale je vhodný aj ihneď k nasťahovaniu.

Panelový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, rozvody médií a kanalizácia). Bytový dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej prebehlo zateplenie, nová fasáda, rekonštrukcia spoločných priestorov vrátane výťahu, nový kamerový systém, nové poštové schránky, elektrický vrátnik a pod. Orientácia bytu je: kuchyňa - sever, obývacia izba a spálňa – juh.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k vyhľadávanej časti mesta. V blízkosti domu je dobrá občianska vybavenosť a v bezprostrednej blízkosti je zeleň, či športové ihrisko.

Výhody nehnuteľnosti:

- čiastočná rekonštrukcia,
- príjemné a tiché prostredie,
- presklená lodžia,
- orientácia na juh,
- zrekonštruovaný bytový dom,
- výhľad do zelene,
- voľný ihneď.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1639

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás