Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

Rodinný dom na veľkom slnečnom pozemku v obci Čelovce, Veľký Krtíš

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej obci Čelovce. Ide o jednopodlažnú nehnuteľnosť s pozemkom v celkovej rozlohe 1891 m². Nehnuteľnosť nie je podpivničená. Patrí k nej letná kuchynka a hospodárska budova v bezprostrednej blízkosti domu. Úžitková plocha rodinného domu je 92,40 m².

Prednú časť stavby tvorí vonkajšia veranda. Interiér domu tvorí jedna izba a samostatná kuchyňa. V zadnej časti domu sa nachádza miestnosť na uskladnenie dreva. Na povalu vedie uzavreté schodisko. Kúpeľňa a jedna izba sa nachádzajú vo vedľajšej stavbe. Ďalej sa tu nachádza samostatná hospodárska budova. Kúpeľňa disponuje vaňou a umývadlom. Na pozemku sa nachádza suchá toaleta.

Rodinný dom je v pôvodnom stave s kúrením na tuhé palivo. Voda v nehnuteľnosti je obecná t.j. verejný vodovod. Ohrev vody je zabezpečovaný bojlerom. Rozvody elektriny sú v dome aj letnej kuchynke. Kanalizácia je riešená trativodom. Strešná krytina je z eternitu. Konštrukcia rodinného domu je kamenná a letnej kuchynky je murovaná. V zadnej časti pozemku sa nachádza pivnica v zemi.

Nehnuteľnosť je voľná ihneď. Ak hľadáte bývanie príjemnej lokalite obklopenej zeleňou, pod lesom a chcete si ju dotvoriť podľa vlastných predstáv, tento dom má veľký potenciál. Orientácia nehnuteľnosti je na juhozápad. Pozemok je slnečný.

Nehnuteľnosť umožňuje novému majiteľovi využitie na celoročné bývanie, ale taktiež poslúži aj ako rekreačná chata. Energetický certifikát nie je.
Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová.

Mesto Veľký Krtíš je vzdialený cca 25 min. autom. V obci Čelovce sa nachádzajú potraviny a široké možnosti rekreácie v prírode, ako sú turistika a cykloturistika.

Výhody nehnuteľnosti:

- príjemné prostredie pod lesom,
- prerobenie podľa vlastných predstáv,
- nehnuteľnosť je ihneď voľná,
- celoročné bývanie, či rekreačná nehnuteľnosť,
- záhrada.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Iveta Bereczová
Kontakt: 0904 112 775
bereczova.iveta@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1649

Kontakt

Ing. Iveta Bereczová

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás