Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

3-izbový byt s lodžiou na ulici Tulská, Fončorda, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s lodžiou na ulici Tulská, v meste Banská Bystrica.

Byt sa nachádza na 4.poschodí v panelovom dome s výťahom a má rozlohu 63,8 m2. Patrí k nemu lodžia orientovaná do zelene. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola zrealizovaná nová inštalácia rozvodov, nové dvere, podlahy a nová kúpeľňa so samostatnou toaletou. V obytných miestnostiach je položená plávajúca podlaha. V kúpeľni a na toalete je dlažba.

Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej haly, troch nepriechodných obytných miestností, kúpeľne s vaňou, toalety a kuchyne s jedálenským kútom. Byt disponuje taktiež miestnosťou s úložným priestorom.

Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, viď galéria inzerátu. Kuchyňa disponuje vrátane vybavenia elektrospotrebičmi ako chladnička, práčka, plynový sporák, elektrická rúra a digestor.

Výška mesačného nájmu je 600 €/mesiac vrátane energií a poplatkov za internet (T-com, Wi-Fi). Po dohode je možné zriadiť aj TV programy (Magio). Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj vratný depozit vo výške 1000 €.

Termín nasťahovania nového podnájomcu je po dohode v RK.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej obytnej lokalite obklopenej zeleňou v meste Banská Bystrica s kompletnou občianskou vybavenosťou na Kyjevskom námestí t.j. pošta, potraviny, obchod, lekár, škola a škôlka, reštaurácie a pod. Blízko je tiež zástavka MHD a možnosť rekreácie v prírode. Centrum mesta Banská Bystrica je do 7 min. autom.

Výhody nehnuteľnosti:

- lodžia,
- tichá obytná časť mesta,
- slnečný,
- čiastočne zariadený,
- výhľad do zelene,
- nepriechodné izby,
- priestranný.

Prenájom bytu sa ponúka prednostne dospelým pracujúcim osobám, záujemcom bez domácich zvierat a nefajčiarom. Prenajímajúci si vyhradzuje právo prenajať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre prenájom nehnuteľnosti.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1651

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás