Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s balkónom na ulici Rudohorská, Sásová, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v meste Banská Bystrica, mestská časť Sásová. Priestranný a dispozične veľmi dobre riešený byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome na ulici Rudohorská. Celková výmera bytu je 73,7 m². Byt sa nachádza na 11. poschodí a patrí k nemu latková pivnica. K bytu tiež patrí balkón v rozmere 2,63 m².

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, detskej izby, spálne, kuchyne, kúpeľne s WC , balkóna a komory, ktorá slúži ako úložný priestor. Byt má murované jadro a sú v ňom plastové okná so žalúziami.

Podlahy sú laminátové, v kúpeľni s WC je dlažba. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú centrálne. Na radiátoroch sú osadené merače tepla.

Kuchyňa disponuje v rámci predaja kuchynskou linkou, plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou a mikrovlnnou rúrou. V kúpeľni sa nachádza umývadlo s úložným priestorom, zrkadlo a vaňa.

Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete vrátane rozvodov médií. Ďalej sa v bytovom dome nachádza zabezpečovací kamerový systém, poštové schránky, dva osobné výťahy a ďalšie spoločné priestory. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou vrátane zateplenia, izolácie strechy, výmenou vchodových dverí, okien v suteréne a na schodisku.

Orientácia bytu je kuchyňa a spálňa – sever, obývacia izba, detská izba a balkón – východ.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. V okolí bytového domu sa nachádzajú potraviny, škôlka, základná škola, reštaurácie, kaviarne, zdravotné stredisko a iné služby. Parkovanie je verejné. V blízkosti domu sa nachádza MHD, pričom cesta do centra mesta Banská Bystrica je cca do 8 minút autom.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečný a priestranný,
- tiché prostredie,
- výborná občianska vybavenosť.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Vzhľadom na mimoriadny stav súvisiaci s vírusom COVID-19 budú pre ohliadky platiť nasledovne:
- obhliadky vykonávame výhradne s minimálnym počtom ľudí, aj to len s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia)

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Janette Repiská
Kontakt: 0911 397 377
repiska.janette@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1653

Kontakt

Ing. Janette Repiská

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás