Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 4-izbový byt s lodžiou, Kráľovoholská, Sásová, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný priestranný byt v meste Banská Bystrica, na ulici Kráľovoholská. Slnečný 4-izbový byt sa nachádza na 6/7 poschodí v zateplenom bytovom dome. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 84,7 m². K bytu patrí zastrešená lodžia a latková pivnica. Parkovanie pri bytovom dome je verejné.

Byt prešiel v roku 2010 kompletnou rekonštrukciou. Pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, spálne, dvoch izieb, obývacej izby, kúpeľne, samostatnej toalety a lodžie. Podlahy v nehnuteľnosti sú laminátové a dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná so žalúziami (exteriérovými aj interiérovými). Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. Na radiátoroch sú osadené merače tepla. Nehnuteľnosť disponuje v rámci spálne a obývacej izby klimatizáciou.

Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, viď galéria inzerátu. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, vstavané spotrebiče t.j. plynová varná doska, digestor, elektrická a mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a umývačka riadu. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo so zrkadlom a úložným priestorom, práčka a sušička. Toaleta je v byte riešená samostatne.

Výška mesačného nájmu je 700 €/mesiac vrátane energií a poplatkov za internet. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj vratný depozit vo výške 1400 €.

Nehnuteľnosť je voľná k prenájmu ihneď.

Panelový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, kanalizácia, rozvody médií. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej prebehlo zateplenie, nová fasáda a výmena okien a vchodových dverí. Orientácia bytu je: obývacia izba a spálňa – západ, kuchyňa a izby – východ.

Poloha bytového domu v mestskej časti Sásová, patrí medzi lokality s výbornou občianskou vybavenosťou. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza škola, škôlka, obchody, športové ihriská a mnohé iné. Dostupnosť do cca 7 autom do centra mesta, Banská Bystrica.

Výhody nehnuteľnosti:

- čiastočne zariadený,
- krásny výhľad,
- dobrá orientácia na svetové strany,
- lodžia,
- priestranný a slnečný,
- výborná občianska vybavenosť.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Prenájom bytu sa ponúka prednostne dospelým pracujúcim osobám, záujemcom bez domácich zvierat a nefajčiarom. Prenajímajúci si vyhradzuje právo prenajať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre prenájom nehnuteľnosti.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1663

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás