Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Dvojpodlažný rodinný dom vo výstavbe, obec Jelenec, Nitra

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom vo výstavbe. Nehnuteľnosť sa nachádza v slnečnej vinohradníckej oblasti obce Jelenec, okres Nitra.

Nehnuteľnosť je z hľadiska využiteľnosti ideálna na rodinné bývanie mimo mestského ruchu. Podlahová plocha domu je 346,33 m2, s celkovou výmerou pozemku 924 m2.

Plánovaný interiér domu tvorí 1.PP, ktoré je dispozične členené na chodbu, dve skladové miestnosti, technickú miestnosť a kúpeľňu s WC. 1.NP disponuje obývacou izbou spojenou s kuchyňou, izbou, chodbou so schodiskom a kúpeľňou s toaletou. Súčasťou tohto podlažia je aj garáž. Na medziposchodí sa nachádza samostatná obytná miestnosť. 2.NP prináša možnosť zobytnenia a dotvorenia podľa vlastných predstáv.

Rodinný dom disponuje 4 lodžiami na každom podlaží. Zo zadnej strany sú orientované na juhozápad a z prednej na severovýchod.

Konštrukcia nehnuteľnosti je kombinovaná – pórobetónové tvárnice Ytong a betónové tvárnice. Vnútorné nosné konštrukcie sú z DT tvárnic, strop je keramický.
Krov je drevený a strešná krytina je škridla Bramac. Okná na nehnuteľnosti sú plastové. Nachádza sa tu predpríprava na komín. Nový majiteľ má možnosť osadenia okien na 2.NP podľa vlastných predstáv, viď virtuálna prehliadka nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť disponuje elektrickou prípojkou a voda je riešená vlastnou studňou. Kanalizáciu je potrebné riešiť dobudovaním žumpy. K nehnuteľnosti je vypracovaný znalecký posudok. Originál pôdorysy s rozmermi miestností a ďalšie dokumenty sú k nahliadnutiu v realitnej kancelárii. Momentálne prebieha na katastri zápis nehnuteľnosti ako rozostavanej stavby.

Orientácia domu je na severovýchod, juhovýchod a juhozápad. Nehnuteľnosť disponuje výhľadom zo severovýchodnej strany na obec Jelenec a hrad, z juhozápadnej strany na vinice. Nehnuteľnosť energetický certifikát nemá.

Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je spevnená. Mesto Nitra je vzdialené do 20 min. autom a mesto Zlaté Moravce do 15 min. V obci Jelenec sa okrem krásnej prírody nachádzajú potraviny, reštaurácia, doktor, materská a základná škola, lekáreň. K nehnuteľnosti je tiež natiahnutá optika od spoločnosti T-com. Na svoje si prídu aj milovníci turistiky, či prechádzok lesom.

Výhody nehnuteľnosti:

- stavba s kvalitných materiálov,
- priestranná a slnečná nehnuteľnosť,
- príjemné prostredie pod lesom,
- pekný výhľad,
- potenciál na moderné bývanie,
- dobrá dispozícia,
- záhrada,
- výborná lokalita s dobrou dostupnosťou do mesta Nitra.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Mgr. Katarína Paukejeová
Kontakt: 0905 680 221
paukejeova.katarina@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1671

Kontakt

Mgr. Katarína Paukejeová

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás