Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

2-izbový byt v pešej dostupnosti do centra mesta, Trieda SNP, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Trieda SNP, Banská Bystrica. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 58,8 m². Byt sa nachádza na 2.poschodí zatepleného bytového domu. Patria k nemu dve pivnice umiestnené v suteréne bytového domu.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, spálne, obývacej izby a kuchyne s kuchynským kútom. V obytných miestnostiach, na chodbe a v kuchyni je laminátová podlaha. V kúpeľni je dlažba. Okná sú plastové. Rozvody elektriny boli komplet vymenené. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú centrálne.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje plynovým sporákom, digestorom, mikrovlnnou rúrou, ďalej je to chladnička s mrazničkou, práčka a elektrická rúra. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo so zrkadlom a toaleta. Dvere do bytu sú bezpečnostné.

Byt sa predáva so zariadením viď virtuálna prehliadka.

Prostredie bytového domu je obklopené zeleňou a dvor je udržiavaný, nachádza sa tu aj veľké detské ihrisko.

Bytový dom na ulici Trieda SNP 61-67 prešiel rekonštrukciou v roku 2012 – 2013, v rámci ktorej bolo realizované zateplenie strešného plášťa, zateplenie domu, rekonštrukcia vchodových dverí a elektrických vrátnikov.

Orientácia bytu je na juhovýchod.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. Občianska vybavenosť je výborná, školy, škôlky, potraviny, obchody, pošta, kaviarne, hypermarket, nákupné centrum, či reštaurácie a ďalšie široké služby v pešej dostupnosti do centra mesta. Taktiež je v blízkosti železničná a autobusová stanica. V okolí bytového domu je tiché prostredie a zeleň.

Výhody nehnuteľnosti:

- výborná lokalita,
- kompletná rekonštrukcia,
- svetlý,
- zariadený,
- detské ihrisko,
- v pešej dostupnosti do centra mesta,
- dobrá občianska vybavenosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1703

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Ponuky, ktoré vás zaujmú

Napísali sme pre vás