Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Priestranný 3-izbový byt v tehlovom dome na ulici Gorkého, Banská Bystrica, Fončorda

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka priestranný 3-izbový byt v príjemnej lokalite mesta Banská Bystrica, Fončorda. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome obklopenom zeleňou s príjemnou komornou atmosférou na ulici Gorkého. Rozloha bytu je 77,6 m² a patria k nemu dve murované pivnice umiestnené v suteréne domu.

Byt disponuje pekným výhľadom do spoločného dvora s posedením. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli menené okná, nový vykurovací systém, ktorý bol realizovaný z roku 2020. Podlahy v byte sú drevené, v kúpeľni, kuchyni a na chodbe je dlažba. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečené vlastným plynovým kotlom. V byte je taktiež možnosť pripojenia na komín t.j. možnosť zriadenia krbu.

Kuchyňa je zariadená novou kuchynskou linkou (2020) a ponúka sa vrátane niektorých elektrospotrebičov. Byt sa ponúka nezariadený, viac info vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Tehlový bytový dom je napojený na rozvody vody, plynu, médií (optický kábel) a elektrinu. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v rámci strechy a dverí v spoločných priestoroch. Orientácia bytu: obývacia izba je juhovýchod; izba a spálňa je severovýchod; kuchyňa a kúpeľňa je severozápad.

Zeleň, ktorá obklopuje bytový dom, posedenie pod stromami, či exteriérový gril vo dvore domu, vytvárajú ideálnu atmosféru pre rodinný život. Parkovať je možné vo dvore. Občianska vybavenosť je výborná. V pešej dostupnosti je tržnica, škola, hypermarket, obchody, nákupné centrum, reštaurácie a ďalšie široké služby v pešej dostupnosti do centra mesta.

Výhody nehnuteľnosti:

- zeleň a vonkajšie posedenie v bezprostrednej blízkosti,
- dobrá dispozícia s potenciálom na peknú rekonštrukciu,
- parkovanie vo dvore pri dome,
- pokojná a rodinná atmosféra,
- dobrá občianska vybavenosť v pešej dostupnosti,
- MHD,
- vyhľadávaná lokalita v mestskej časti Fončorda.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1712

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU.

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!