Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Rekreačná chata s altánkom v prostredí lesa, Horná Lehota - Krpáčovo

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestrannú rekreačnú chatu určenú na oddych od každodenného mestského života. Murovaná chata sa nachádza v krásnom prostredí uprostred lesa v lokalite Horná Lehota – Krpáčovo neďaleko. Úžitková plocha nehnuteľnosti je 159 m² s celkovou výmerou pozemku 834 m².

Jedná sa o trojpodlažnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z prízemia, nadzemného a podzemného podlažia. Nehnuteľnosť disponuje dvoma samostatnými vstupmi, a to na prízemí a na podzemnom podlaží. Nehnuteľnosť pozostáva z obývacej izby s krbom, ktorá je spojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Na prízemí sa tiež nachádza toaleta s umývadlom.

2.NP tvoria tri obytné izby, balkón a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Podzemné podlažie tvorí priestor vytvorený na relax a rôzne aktivity. Súčasťou je biliard, stolný futbal a príprava na saunu, či sprchu. Nachádza sa tu aj technická miestnosť a vodáreň.

Na zelenom dvore, ktorý je obklopený ihličnanmi sa tiež nachádza altánok, ktorý disponuje posedením, grilom a krbom.

Zariadenie chaty je súčasťou ponuky. Viac informácií o zariadení vám poskytneme v realitnej kancelárii.

V nehnuteľnosti sú osadené drevené okná, ktoré sú v rámci nehnuteľnosti čiastočne vymenené. Podlahy v nehnuteľnosti sú laminátové, v kuchyni, kúpeľni, na chodbe a toalete je dlažba.

Strešná krytina je kanadský šindeľ. Kúrenie je zabezpečené krbom a elektrickými konvektormi. Ohrev vody je realizovaný elektrickým bojlerom. Nehnuteľnosť je murovaná a zateplená. Na stenách sú omietky. Zdrojom vody je studňa.

Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, ktorá je vedená priamo do nehnuteľnosti. Odpadové vody sú zabezpečované žumpou. Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je kamenistá. Parkovanie je možné priamo na pozemku.

Táto výnimočná nehnuteľnosť je využiteľná na celoročnú rekreáciu a je vzdialená 35 min. od mesta Banská Bystrica a 25 min. od mesta Brezno. Je vyhovujúca pre ľudí, ktorí hľadajú oddych uprostred lesa alebo aj ako investícia. Pár minút od chaty sa nachádza vodná nádrž Krpáčovo a lyžiarske stredisko Ski Krpáčovo. Na svoje si prídu milovníci prírody, turistiky, či každý, kto sa chce odpútať od ruchu mesta. Len 2 km vzdialené Tále sú bohaté na rôzne možnosti rekreácie ako lyžovanie v stredisku Ski Tále, nachádza sa tu golfové ihrisko Grey Bear Tále, či viacero reštaurácií.

Nehnuteľnosť energetický certifikát nemá.

Za umelecké diela a obrazy v nehnuteľnosti ďakujeme partnerovi Dora Gallery Banská Bystrica, kde si vystavené diela môžete pozrieť aj zakúpiť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1714

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií