Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

Priestranný 2-izbový byt v tehlovom dome, centrum mesta Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj príjemný slnečný dvojizbový byt v centre mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 3. poschodí. Orientácia bytu je juhozápadná. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 62 m2. Parkovanie je priamo pri dome alebo vo vnútrobloku.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom so špajzou, spálne, kúpeľne s WC, k bytu prislúcha pivnica v suteréne domu. V kuchynskej časti je kuchynská linka s plynovým sporákom, v kúpeľni je klasická vaňa. Z bytu je pekný výhľad do vnútrobloku so zeleňou. Vykurovanie bytu je zabezpečené gamatkami, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom.

Byt je v zachovalom stave, prešiel čiastočnou rekonštrukciou, zrekonštruované bolo elektrické vedenie, urobená plávajúca podlaha v izbách, v tomto roku osadené kvalitné plastové okná. Dispozícia bytu dáva budúcemu majiteľovi možnosť jeho ďalšej rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.

Bytový dom je napojený na rozvody vody, elektriky, plynu, médií a kanalizáciu. V budúcom roku prebehne rekonštrukcia domu : zateplenie, rekonštrukcia strechy, výstavba veľkých balkónov.

Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v centre mesta s komplexnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednom okolí.

Výhody nehnuteľnosti :

- príjemné a tiché prostredie so zeleňou v centre mesta,
- dobrá dispozícia bytu s potenciálom rekonštrukcie podľa vlastných predstáv,
- príjemná atmosféra bytu,
- blízkosť parku s detským ihriskom,
- výborná občianska vybavenosť v bezprostrednom okolí,
- parkovanie pri dome a vo vnútrobloku.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Silvia Rešetárová
Kontakt: 0915 678 869
resetarova.silvia@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1715

Kontakt

Ing. Silvia Rešetárová

Viac informácií nájdete TU.

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!