Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | Komerčné priestory na predaj v mestskej časti Sásová, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj komerčné priestory s vlastnou terasou, ktoré sú súčasťou obytného domu. Úžitková plocha ponúkaného objektu je cca 300 m². Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite, v centre mestskej časti Sásová s dobrou občianskou vybavenosťou.

Priestory prešli na prelome rokov 2019 a 2020 rekonštrukciou, v rámci ktorej boli spravené rozvody, podlahy, zabezpečovací systém a celkový interiér priestorov. Jednopodlažná nehnuteľnosť sa skladá z jednej veľkej miestnosti, ktorá slúži ako spoločenský a barový priestor, ďalej sa tu nachádza kancelária, technická miestnosť a skladové priestory, ktoré sú taktiež z väčšej časti zrekonštruované. Kapacita spoločenských priestorov je cca 100 ľudí.

Nehnuteľnosť je napojená na elektrické rozvody, kanalizáciu a rozvody vody (možnosť znovu sa napojiť na prípojku plynu). Vykurovanie je zabezpečené ústredne, elektrickým kotlom. Objekt je z vonkajšej strany zateplený. Okná a vchodové dvere sú plastové. Priestor disponuje príjemným interiérovým osvetlením.

Komerčné priestory ponúkajú v rámci dobrej polohy viacero možností využitia priestorov, a to ako obchodné priestory, priestory služieb, kancelárie, ateliér, reštaurácia a pod.

Zariadenie a vybavenie priestorov je vecou dohody so súčasnými majiteľmi.

Poloha je v rámci rušnej ulice Rudohorská výhodná. Špecifickosť interiéru a dispozícia priestorov dopĺňa na atraktivite objektu. Originál pôdorysy a technická dokumentácia k nehnuteľnosti je k nahliadnutiu v realitnej kancelárii.

Energetický certifikát nemá.

Výhody nehnuteľnosti:

- rôzne možnosti využitia,
- dobrá poloha v centre mestskej časti Sásová,
- zabezpečovací systém,
- rekonštrukcia z roku 2020,
- veľké priestory,
- kompletné moderné vybavenie.

Na všetky ďalšie otázky Vám radi zodpovieme na našom telefónnom čísle. Ak nás nezastihnete okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1733

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií