Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | Slnečný 5-izbový rodinný dom s terasou v malebnej obci Tajov, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj rodinný dom v čarovnej lokalite stredného Slovenska, v obci Tajov. Novostavba, postavená z kvalitných materiálov je určená na komfortné bývanie mimo mestského ruchu, s ľahkou dostupnosťou k občianskej vybavenosti v meste.

Podlahová plocha nehnuteľnosti je 135,55 m², s celkovou výmerou pozemku 1459 m². Nehnuteľnosť sa ponúka v stave holodom a tvoria ju dve podlažia. Tie sú vybavené piatimi priestrannými izbami, dvoma kúpeľňami, kuchyňou, príručnou špajzou, samostatnou toaletou a technickou miestnosťou. Pridanou hodnotou je hosťovská izba s vlastnou kúpeľňou na prvom podlaží. Je možné ju využiť aj ako pracovňu alebo ateliér. Slnečná terasa orientovaná na juhozápad a s výhľadom do zelene, poslúži ako príjemná oddychová zóna.

Súčasťou kuchyne je kompletná príprava elektrických, vodovodných aj odpadových rozvodov. Úložný priestor v rámci kuchyne, hneď pod schodiskom, poslúži ako špajza. Vo veľkej miestnosti, ktorú tvorí obývacia izba a jedálenský kút je umiestnená príprava na kozub alebo kachle. Toaleta a kúpeľňa na poschodí sú vybavené splachovacím systémom Geberit. Toaleta na prvom nadzemnom podlaží je samostatná. Kúpeľňa na prvom nadzemnom podlaží disponuje prípravou na sprchový kút a umývadlo. Kúpeľňa na druhom podlaží má prípravu na vaňu, toaletu a dve umývadlá. V nehnuteľnosti sú osadené plastové francúzske okná a dvere s izolačným trojsklom, ktoré prinášajú do priestoru svetlo a pocit vzdušnosti. Príjemným dizajnovým doplnkom je veľké otvorené schodisko, ktoré spája obe podlažia. Noví majitelia ocenia priestrannú spálňu s výhľadom do zelene a praktický šatník, umiestnený na chodbe.

Dom je vykurovaný podlahovým kúrením na elektrický kotol Protherm a plánovaným kozubom. Termostaty umožňujú regulovať teplotu na oboch podlažiach zvlášť. Teplá voda je riešená v elektrickom zásobníku TÚV. Konštrukcia dvojpodlažnej nehnuteľnosti je z pórobetónových tvárnic Ytong a strešná krytina je škridla. Strecha je sedlová.

Zámková dlažba na pozemku zabezpečí komfortné parkovanie vo dvore.

Nehnuteľnosť je pripojená na rozvody vody, elektriny a kanalizácie. Pozemok nehnuteľnosti je rovinatý a pod zemou je umiestnený zásobník na dažďovú vodu. K nehnuteľnosti vedie asfaltová príjazdová cesta. Orientácia je prevažne na juhovýchod a juhozápad, viď pôdorys domu vo fotogalérii.

Energetický certifikát A.

Obec Tajov je známa svojimi lesmi a turistickými možnosťami, cykloturistikou, hubárčením a v zime blízkosťou bežkárskych tratí. V blízkej vzdialenosti sa nachádza reštaurácia a pohostinstvo. Veľkou výhodou je autobusová zastávka v bezprostrednej blízkosti domu. Okolie je ideálnym miestom na oddych v kruhu rodiny, po rušnom dni v meste. Kompletnú občiansku vybavenosť a ďalšie široké služby nájdete len 5 km od obce v meste Banská Bystrica, mestská časť Podlavice.

Dohoda na cene je možná.

Výhody nehnuteľnosti:

- dotvorenie interiéru podľa vlastných predstáv,
- priestranná spálňa s výhľadom do zelene,
- atraktívna dispozícia,
- otvorené schodisko,
- samostatná kuchyňa,
- príprava na kozub,
- dve kúpeľne,
- samostatná toaleta,
- šatník,
- nepriechodné izby a spálne,
- slnečná terasa,
- stavba z kvalitných materiálov,
- nádrž na dažďovú vodu,
- inžinierske siete na pozemku,
- výborná orientácia na svetové strany,
- blízkosť mesta Banská Bystrica,
- rovinatý a slnečný pozemok,
- súkromie v pokojnej lokalite,
- dohoda na cene je možná.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt:0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1757

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií