Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt na ulici Limbová, Podlavice, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt na predaj v meste Banská Bystrica. Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej časti Podlavice v panelovom bytovom dome na ulici Limbová. Okolie domu je tiché, čisté a udržiavané. Celková plocha bytu je 63,7 m².

K bytu na 3. poschodí patrí presklená lodžia a latková pivnica. Bytový dom je zateplený a má nový výťah.

V byte prebehla v roku 2022 rekonštrukcia, v rámci ktorej bola realizovaná prerábka jadra t.j. kúpeľne, toalety, výmena obkladov v kuchyni, na chodbe, podlahy, interiérové dvere a stierky. V roku 2023 bola robená nová kuchynská linka, ktorá disponuje novými elektrospotrebičmi, a to mikrovlnnou rúrou a digestorom, pričom plynový sporák a elektrická rúra majú predĺženú záruku.

Podlahy v obytných izbách a v chodbe sú laminátové a v kúpeľni, na toalete, chodbe a v kuchyni je dlažba. Okná sú plastové, v spálni a pracovni je na oknách umiestnená sieťka na hmyz. Nehnuteľnosť disponuje elektrickým vrátnikom a v byte je zavedená optika. Elektrina v byte je menená v kúpeľni a na toalete.

Kúrenie a ohrev vody sú zabezpečené centrálne.

Byt disponuje tromi obytnými izbami, priestrannou chodbou, kuchyňou s jedálenským kútom, kúpeľňou, samostatnou toaletou a lodžiou. Praktický odkladací priestor tvorí vstavaná skriňa umiestnená v spálni.

Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, umývadlom, práčkou, zrkadlom a odkladacím priestorom. Orientácia bytu je: obývacia izba a kuchyňa –východ; spálňa a pracovňa – západ.

Nehnuteľnosť sa ponúka zariadená a viac informácií o vybavení, ktoré je súčasťou predaja vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Bytový dom je napojený na rozvody vody, plynu, médií (optický kábel) kanalizáciu a elektrinu. Prešiel rekonštrukciou v rámci zateplenia, taktiež čiastočnou obnovou spoločných priestorov.

Bytový dom má energetický certifikát B.

Podlavice sú mestskou časťou s výbornou občianskou vybavenosťou. Ihriská, trávnaté plochy a blízkosť prírody umožňuje dlhšie vychádzky na čerstvom vzduchu. Ďalej je tu škola, škôlka a nemocnica. Nachádzajú sa tu široké možnosti služieb, obchody a reštaurácie. Táto 3-izbová nehnuteľnosť prináša komfortné mestské bývanie pre mladú rodinu. Kompletnú občiansku vybavenosť a ďalšie široké služby nájdete do 10 minút autom, v centre mesta Banská Bystrica. Parkovanie je verejné, k dispozícii je menšie parkovisko v okolí domu. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza škola a MHD.

Výhody nehnuteľnosti:

- zrekonštruovaná nehnuteľnosť,
- so zariadením,
- dobrá dispozícia,
- presklená lodžia,
- nový výťah,
- zateplený bytový dom,
- príjemné a tiché prostredie,
- blízkosť prírody,
- výborná občianska vybavenosť a MHD,
- turistické trasy v blízkom okolí.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
info@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1770

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií