Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | Vzdušný a charizmatický byt s terasou a garážovým parkovaním na Uhlisku, Banská Bystrica

Spoločnosť DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom charizmatický 3-izbový byt v novostavbe rezidencie vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Uhlisko. Vzdušný byt s priestrannou terasou vo výmere 10 m² sa nachádza len 5 minút autom a 15 minút chôdzou do historického centra Banskej Bystrice. Nehnuteľnosť je situovaná na 3.poschodí domu s výťahom a disponuje výhľadom do zelene s absolútnym súkromím. Patrí k nemu garážové státie a skladový priestor v suteréne domu. Celková plocha bytu je 67,79 m².

Do detailu premyslený interiér a kvalitné zariadenie bytu prináša komfortné bývanie pre klientelu s vyššími nárokmi na bývanie. Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, kúpeľne, spálne, pracovne, kuchyne a obývacieho priestoru s výstupom na terasu.

Súčasťou bytu je kompletné vybavenie elektrospotrebičmi a nábytkom vyrobeným na mieru. V rámci kuchyne je to vstavaná chladnička s mrazničkou, digestor, umývačka riadu, elektrická rúra a varná doska. V obývacej časti sa nachádza gauč s konferenčným stolíkom, TV stolík a vitrína. V kuchyni sa nachádza aj jedálenský kút. Kúpeľňa disponuje vaňou, umývadlom, zrkadlom, úložným priestorom, sušičkou a práčkou. V spálni sa nachádza manželská posteľ a vstavaná šatníková skriňa. Nábytok a zariadenie sú ladené v štýle bytu. Klienti, ktorí pracujú z domu ocenia v byte samostatnú pracovňu s dostatkom úložného priestoru.

Orientácia okien je na juhovýchod a severozápad.

Nový bytový dom ponúka vkusné riešenie bývania v pešej dostupnosti do centra mesta Banská Bystrica s výbornou dostupnosťou k občianskej vybavenosti. Priamo v rezidencii sa tiež nachádza detské ihrisko, podzemné garáže a uzavretý dvor s vlastnou prístupovou cestou. Bytový dom je postavený z kvalitných materiálov a interiér domu dýcha moderným a prepracovaným dizajnom. Elektrický vrátnik, bezbariérový vstup do domu a bytu, priestranný výťah a prístup ku garážovému parkovaniu priamo z výťahu sú jedny z mnohých plusov rezidenčného bývania.

Mestská časť Uhlisko patrí medzi najvyhľadávanejšie obytné lokality v meste Banská Bystrica. 5 minút motorovým vozidlom sa nachádza rozmanitý výber obchodov, služieb, hypermarket, obchodné centrum, či zimný štadión, železničná a autobusová stanica. Nechýba tu zeleň, škola, škôlka, či potraviny. Táto štvrť je známa svojou pokojnou atmosférou.

Nehnuteľnosť je voľná k prenájmu od polovice mája. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj depozit vo výške dvojmesačného nájmu.

V cene nájmu sú zahrnuté mesačné poplatky za energie, internet a parkovacie státie.

Výhody nehnuteľnosti:

- moderný dizajn s dôrazom na detail,
- elegantné a vzdušné zariadenie,
- kompletné vybavenie elektrospotrebičmi a nábytok na mieru,
- dostatok úložného priestoru,
- priestranná kúpeľňa, sušička a vaňa,
- vstavané šatníkové skrine,
- pracovňa,
- kompletné zariadenie ladené v jednom štýle,
- internet a energie v cene,
- praktická a moderná dispozícia,
- pekný výhľad do zelene,
- slnečná terasa orientovaná na juhovýchod,
- murovaná pivnica v suteréne bytového domu,
- parkovacie státie v podzemnej garáži,
- privátny vstup do rezidencie s rampou na diaľkové ovládanie,
- príjemná lokalita v pešej dostupnosti do priameho centra mesta,
- tiché prostredie a zeleň,
- detské ihrisko priamo vo dvore rezidencie,
- novostavba rezidencie so samostatnou príjazdovou cestou.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Prenájom bytu sa ponúka prednostne dospelým pracujúcim osobám, záujemcom bez domácich zvierat a nefajčiarom. Prenajímajúci si vyhradzuje právo prenajať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre prenájom nehnuteľnosti.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1795

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií