Členstvá

Člen realitnej únie

Realitná spoločnosť DO DOMČEKA je členom Realitnej únie SR. Realitná únia SR je združenie profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom prvotriedny servis. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia únie. Veľkou výhodou pre klientov je, že poskytuje členom silné odborné zázemie a práve preto klienti majú zabezpečený prvotriedny servis.

Jedným z dôvodov, prečo sme sa stali členmi Realitnej únie SR je, že chceme prispieť k zlepšeniu podnikateľského prostredia a podporiť očistenie realitného trhu od neserióznych realitných spoločností a zabezpečovať garanciu najlepších služieb klientom.

Overená realitná kancelária

Nosíme označenie Overená realitná kancelária a sme overeným inzerentom na portáloch s nehnuteľnosťami. Naša realitná činnosť spĺňa všetky podmienky, ktoré sú medzi spoločnosťami stanovené v rámci verejnej inzercie.

To znamená, že nemáme duplicitné ponuky na portáloch s nehnuteľnosťami. Inzerujeme nehnuteľnosti, ktoré máme aktuálne v ponuke t.j. sú momentálne na predaj. Inzerujeme jedine na základe zmluvy s majiteľom nehnuteľnosti alebo jeho súhlasom s inzerciou. V ponuke uvádzame skutočnú predajnú cenu nehnuteľnosti vrátane provízie.


Partneri

logo-partner
logo-partner
logo-partner
logo-partner
logo-partner
logo-partner
logo-partner
logo-partner
logo-partner

Certifikáty a licencie