Financie prispôsobujeme vašim potrebám

Náš špecialista vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania

Financovanie nehnuteľností

Klienti dnes najčastejšie využívajú túto službu pri riešení hypotekárneho úveru v rámci kúpy nehnuteľnosti. Riešenie hypotéky je z časového a formálneho hľadiska náročnejší proces. Našou úlohou je zabezpečiť všetky činnosti, ktoré s týmto procesom súvisia. Garantom je, že v prípade, ak sa vyriešiť financovanie nehnuteľnosti nepodarí, vraciame vám rezervačný poplatok v plnej výške.

„O vaše financie sa staráme”

Staráme sa o vaše záujmy a ku každému klientovi pristupujeme špecificky tak, aby boli jeho financie prispôsobené životnému štýlu a požiadavkám. Naši finanční poradcovia majú niekoľkoročnú prax, absolvujú školenia z rôznych finančných inštitúcii, či bánk a vykonávajú svoju činnosť na základe licencie udelenej Národnou bankou Slovenska.

„Služby pod jednou strechou zabezpečujú transparentný a ucelenejší predaj”

Služby, ucelené pod jednou strechou prinášajú korektnejší prístup a čistejší spôsob komunikácie. Kupujúci je priebežne informovaný o každom kroku a mnohokrát sa tak urýchli aj celkový priebeh obchodu.

Môj hypotekárny úver

mesačná splátka už od

načítavam...

Viac informácií nájdete TU

ÚROKOVÁ SADZBA 4.39 %

Výška mesačnej splátky od:

načítavam...

ÚROKOVÁ SADZBA 4.49 %

Výška mesačnej splátky od:

načítavam...

ÚROKOVÁ SADZBA 4.09 %

Výška mesačnej splátky od:

načítavam...

ÚROKOVÁ SADZBA 3.99 %

Výška mesačnej splátky od:

načítavam...

ÚROKOVÁ SADZBA 4.29 %

Výška mesačnej splátky od:

načítavam...

ÚROKOVÁ SADZBA 4.25 %

Výška mesačnej splátky od:

načítavam...

ÚROKOVÁ SADZBA 3.8 %

Výška mesačnej splátky od:

načítavam...

ÚROKOVÁ SADZBA 4.84 %

Výška mesačnej splátky od:

načítavam...

Virtuálna prehliadka je veľmi zaujímavým typom obhliadky. Bol som veľmi spokojný s prístupom maklérky Ing. Ivety Bereczovej a aj komunikáciou.
Ďakujem RK Do Domčeka za profesionálne služby celého tímu, ktorý s ochotou, ústretovosťou a milým prístupom mi pomáhali riešiť záležitosti spojené s predajom a kúpou bytu. Odporúčam túto RK Do Domčeka za kvalitný a priateľský prístup.
So službami finančnej poradkyne p. Ing. Bereczovej som bola veľmi spokojná za profesionálny a milý prístup.
Ing. Iveta Bereczová
Libuša Mazúchová
S prístupom RK Do Domčeka som bola veľmi spokojná. Pani Luciu Slatinskú a celý tím spolupracovníkov môžem len odporučiť, sú to skvelí ľudia, bola s nimi výborná komunikácia, vypočuli moje požiadavky, presne vedeli čo očakávam, zariadili za mňa všetko, čo sa týka predaja nehnuteľnosti a pomohli mi aj pri finančnom poradenstve. Oceňujem ich profesionalitu a ich ľudský prístup. Ďakujem im, že pre mňa a moju rodinu spravili to najlepšie :-)
Virtuálne prehliadky sú skvelá vec, máte pocit, že sa nachádzate v danej nehnuteľnosti a v kľude prechádzate miestnosť za miestnosťou. :-)
Veľmi oceňujem profesionálny prístup pani Repiskej, bola maximálne ústretová, komunikatívna, presne vedela čo bude pre mňa najlepšie.
Ešte som sa nestretol s tak priateľským až rodinným prístupom. Som veľmi spokojný. Virtuálna prehliadka na špičkovej úrovni, taktiež vysoká úroveň pri poskytovaní finančného poradenstva.
Celá naša spolupráca s realitnou kanceláriou Do Domčeka sa začala na základe našich predchádzajúcich skúseností so službami pani Slatinskej. Už dlhšie sme spolu s mojou manželkou využívali finančné poradenstvo a optimalizáciu úverov od pani Slatinskej.
Boli sme tak veľmi spokojní s komunikáciou a rýchlosťou služieb, že sme sa rozhodli využiť jej schopnosti aj pri predaji našej chaty. Komunikácia a prístup k nám, ako klientom bol veľmi ústretový. Bolo vidieť a cítiť, že realitnej kancelárii nejde iba o províziu z predaja. Záleží im na klientoch a to si veľmi vážime.
Veľmi sme ocenili právny servis a poradenstvo, ako aj rýchlosť celého priebehu služieb. Chata bola naozaj rýchlo predaná. Tri mesiace od podania inzerátu. Pani Lucia Slatinská si na nás vždy našla čas, na naše otázky a požiadavky. A keď sa stalo, že nemala čas ona sama, tak nám bola k dispozícii jej asistentka. To hovorí o profesionalite a starostlivosti o klienta, akú si cením a za akú si rád zaplatím.
K rýchlemu predaju, podľa mňa, napomohla aj virtuálna prehliadka. Sám som videl, že sa viem po našej chate, akoby poprechádzať a teda si viem presne predstaviť celú nehnuteľnosť.
Veľmi pekne ďakujem realitnej kancelárii Do Domčeka a pani Slatinskej zvlášť, za starostlivosť o nás, či už pri finančnom poradenstve alebo predaji nehnuteľnosti.
Realitná maklérka pani Slatinská Lucia bola milá a profesionálna, komunikácia v poriadku, spokojnosť so službami. Virtuálna prehliadka sa mi páčila. Finančná poradkyňa pani Repiská Janette bola milá, komunikatívna, promptne riešila úver, poistky aj komplikácie kt. sa vyskytli.Bola som maximálne spokojná, môžem ju len odporučiť a veľmi pekne ďakujem :-)
Pozitívne hodnotím profesionalitu, ľudský prístup, ochotu pomôcť. Ohľadom finančného poradenstva od Ing. Repiskej som spokojná s jej profesionalitou a rýchlosťou vybavenia.
Boli sme spokojní so všetkým.
So službami pani Bereczovej staršej a pani Bereczovej mladšej sme nadmieru spokojní už niekoľko rokov. Sú to dve veľmi milé dámy, s profesionálnym prístupom. Vždy keď potrebujeme ochotne a rady nám pomôžu, poradia a poskytnú nám informácie aj nad rámec finančného poradenstva. Vždy pre nás našli najvýhodnejšie riešenie, a snažili sa nám vyhovieť, všetko pohodlne vybavili za nás, čím sme ušetrili veľa času, ktorý je v dnešnej dobe vzácny :) Sme veľmi spokojní a radi sa budeme vracať znova a znova :)
Určite odporúčame spoluprácu s nimi všetkými desiatimi prstami a veľmi pekne ďakujeme za všetko :)
Ing. Iveta Bereczová
Klaudia Kováčová
Ďakujem tejto realitnej kancelárii všetko na jednom mieste, veľká ochota pani Šovčíkovej, a tak isto aj pani Slatinskej. Určite odporučím ďalej, tak ako bolo aj mne odporučené. Spokojnosť.
Silvia Šovčíková
Janka Potančoková
Skvelé jednanie, profesionálny prístup, rýchle vybavenie hypotéky (dokonca aj v čase koronakrízy). So spoluprácou sme boli veľmi spokojní. Určite odporúčame a ďakujeme :)
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
MSc. Mgr. Martina Ďuračková
Príjemné posedenie nad dôležitými záležitosťami. Rýchlo, odborne na výške spracovanie podkladov výstupov z nich.
Výborná spolupráca, rýchla reakcia, ochota poskytnúť pomoc aj telefonicky a aj osobne. Skvelé...
Maximálna spokojnosť s danou spoločnosťou, nájdete tu profesionálny prístup, rýchle a spoľahlivé jednanie, nemám čo vytknúť. Vďaka tejto spoločnosti som si bez najmenších problémov zaobstaral prvú hypotéku i napriek mojim laickým znalostiam. Ďakujem!
Silvia Šovčíková
Matúš Škorník
Sme veľmi spokojní s kúpou bytu od prvého stretnutia až po realizáciu kúpy. Veľmi ochotný personál 10/10. Odporúčam
Vďaka pani Slatinskej, pani Veberovej a Šovčíkovej sa nám opäť splnil náš sen o novom bývaní. Sú to úžasné a profesionálne ženy s dobrým srdiečkom vrelo odporúčam a zase raz keď budem potrebovať pomôcť určite sa obrátim na firmu DO DOMČEKA ...je to skvelý tím ľudí 😊
Silvia Šovčíková
Lucia Javorová
Oceňujem seriózny a profesionálny prístup, vynikajúca spolupráca, ústretovosť, veľmi ochotná komunikácia - maximálna spokojnosť, môžem 100 % odporúčať.
Silvia Šovčíková
Lucia Kapustová Gazdová
Zistíme možnosti
Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
Najpriaznivejšia ponuka
Pomôžeme vám zorientovať sa v hypotekárnom svete a navrhneme najvhodnejší spôsob financovania. Prispôsobíme financovanie vašim individuálnym potrebám a aktuálnej životnej situácii.
Papierovanie vyriešime za vás
Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom. Vďaka službám, ktoré sa realizujú pod jednou strechou, prebehne proces kúpy nehnuteľnosti rýchlejšie, efektívnejšie a bez zbytočných nedorozumení.
Vyriešime aj kataster
Zabezpečíme pre vás zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
Nájdeme vám najvýhodnejšie poistenie
Po schválení úveru zabezpečíme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
Vzdelanie a skúsenosti
Naši hypotekárni špecialisti majú niekoľkoročnú prax. Absolvujú školenia z rôznych finančných inštitúcii, či bánk a v vykonávajú svoju činnosť na základe licencie udelenej Národnou bankou Slovenska.

Banky


Poisťovňe


Investičné spoločnosti


Stavebné sporiteľne


Dôchodková správcovská spoločnosť (2. pilier)


Doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)


Leasingové spoločnosti


Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií