Prezradili o nás

Dobrý deň, predávala som byt cez reality DO DOMČEKA. Som so službami p. Lucky Pažičanovej Slatinskej viac ako nad mieru spokojná. Nakoľko mi pomohla aj v minulosti s vybavením úveru. Je to nesmierne spoľahlivá, skúsená, v ústrety vychádzajúca osoba. Čo vezme do rúk ona, to aj vybaví a dodrží. A taktiež som nesmierne vďačná jej personálu p. Katke a p. Janke. Pani Paukejeová je skutočný génius vo fotení aj v zadaní inzerátu na všetkých stránkach a sociálnych sieťach. Dobre komunikuje a informuje ihneď ak je niečo nové, čo sa mi v inej realitke nestalo. Pani Veberová je taktiež ústretová a nadmieru ochotná vysvetliť všetky náležitosti aj viackrát, ak tomu nerozumiem. Som nesmierne vďačná za ich obetavú a skutočne flexibilnú prácu. Chvalabohu. Nakoľko mi predali byt vo veľmi krátkej dobe, a to 3 týždne. Čo v iných realitkách trvalo cca 2 roky. Všetko je to od ochoty maklériek, ako spolupracujú a od prístupu či človeku chcú pomôsť. Všetká česť. kolektívu p. Lucky a vrelá vďaka za predaj bytu. Vrelo odporúčam mám s nimi iba dobré skúsenosti.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Alena Šilerová
Dobrý deň ďakujem veľmi pekne za spoluprácu. Boli ste všetci perfektní. Ešte raz prajem pekný deň
Bc. Jana Veberová, RSc.
Lívia Hrabáčová
Maximálna spokojnosť s danou spoločnosťou, nájdete tu profesionálny prístup, rýchle a spoľahlivé jednanie, nemám čo vytknúť. Vďaka tejto spoločnosti som si bez najmenších problémov zaobstaral prvú hypotéku i napriek mojim laickým znalostiam. Ďakujem!
Silvia Šovčíková
Matúš Škorník
Po zlej skúsenosti s inou realitnou kanceláriou som si veľmi vyberala, s kým sa pustím do predaja našej nehnuteľnosti. Som rada, že som si vybrala Domček, nakoľko už od prvého stretnutia som mala dobrý pocit, že tentoraz to bude iné. Nemýlila som sa. Predaj prebehol naozaj bleskovo predovšetkým kvôli ich profesionálnej prezentácii na internete a sociálnych sieťach, a tiež vďaka parádnym virtuálnym prehliadkam. Oceňujem aj to, že na prehliadky zoberú len ľudí so serióznym záujmom a budúcich kupujúcich si dobre preveria. S Domčekom sme nehnuteľnosť nielen predali, ale aj kúpili, a celá naša spolupráca bola ukážková. V nasledujúcich dňoch štartujeme rekonštrukciu kúpenej nehnuteľnosti, ktorú bude tiež realizovať stavebná firma realitnej kancelárie. Veríme, že aj s priebehom rekonštrukcie budeme spokojní rovnako, ako s predajom a kúpou. Ďakujeme pekne.. ;)
Mgr. Katarína Paukejeová
Martina Ivaničová
Vynikajúca spolupráca, maximálna spokojnosť v porovnaní s inou realitnou kanceláriou vedia, že ponúkajú za vaše peniaze službu a robia ju profesionálne. V prípade ďalšieho predaja, či kúpy nehnuteľnosti by som určite znova oslovil tuto spoločnosť. Určite doporučujem.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Dušan Greško
Profesionálny, korektný a rýchly prístup. Široké portfólio činností.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Lukáš Pauk
Vďaka pani Slatinskej, pani Veberovej a Šovčíkovej sa nám opäť splnil náš sen o novom bývaní. Sú to úžasné a profesionálne ženy s dobrým srdiečkom vrelo odporúčam a zase raz keď budem potrebovať pomôcť určite sa obrátim na firmu DO DOMČEKA ...je to skvelý tím ľudí 😊
Silvia Šovčíková
Lucia Javorová
Sme veľmi spokojní s kúpou bytu od prvého stretnutia až po realizáciu kúpy. Veľmi ochotný personál 10/10. Odporúčam
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Lukáš Uhrinčať
Dobrý deň,
s prístupom rýchlosťou a celkovým priebehom
prevodu nehnuteľnosti som spokojný, taktiež s finančným vyrovnaním medzi kupujúcim a predávajúcim.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Peter Klimáček
Veľmi dobrý prístup k zákazníkovi, ústretovosť, ochotní zamestnanci, pohotové reakcie na požiadavky klienta so snahou vyhovieť jeho potrebám a záujmom.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Branislav Kohút
Byt sme aj kupovali aj predávali cez Domček. Profi prístup, ustretový personál, rýchle jednanie. Pani Repiská a pani Veberová ste jednotky. Ďakujeme
Ing. Janette Repiská
Igor Bendík
Vynikajúce služby!
Veľmi milý a odborný personál pod vedením pani konateľky, ktorá to má všetko pod palcom. Som maximálne spokojná a budem len odporúčať. Bez ohľadu na to, či kupujete dom za 100 tisíc alebo garsónku za 30 000, servis dostanete rovnako skvelý. ĎAKUJEM!
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Bagiová Alexandra
Výborná spolupráca, rýchla reakcia, ochota poskytnúť pomoc aj telefonicky a aj osobne. Skvelé...
Silvia Šovčíková
Peter Jarko
Touto cestou by som pár vetami chcel vyjadriť vďaku a uznanie realitnej kancelárii Do Domčeka za pomoc pri hľadaní môjho nového domova.
Menovite všetkým dámam, pani Pažičanovej Slatinskej, pani Veberovej aj pani Šovčíkovej 🙏za prejavenú ochotu, spoluprácu, profesionálny prístup a neposlednom rade milý a prívetivý prístup za každej situácie, v ktorúkoľvek dennú hodinu.
Veľká vďaka patrí aj za pomoc pri zorientovaní sa v realitných ponukách a následnom financovaní nehnuteľnosti. Pokiaľ budem v budúcnosti znova kupovať alebo predávať nehnuteľnosť, realitná kancelária Do Domčeka bude moja prvá a tá najlepšia voľba ! ❤️Ďakujem !
Silvia Šovčíková
Mário Antuš
Od prvého momentu som nadobudol presvedčenie, že sa bavím s ľuďmi, ktorí vedia čo robia. Profesionálny a proaktívny prístup mi ušetril čas a peniaze. Ak hľadáte profesionálnu realitnú kanceláriu na predaj, kúpu či prenájom nehnuteľnosti, určite odporúčam využiť služby spoločnosti Do Domčeka s.r.o.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Tomáš Hollý
Perfektný prístup od začiatku až po koniec. Som veľmi spokojný. Odporúčam !
Mgr. Katarína Paukejeová
Ing. Richard Horník
Výborný prístup ku klientovi, rýchle a precízne vybavenie našich požiadaviek. Skvelá práca, môžem len odporučiť!
Mgr. Katarína Paukejeová
Iri Cherniavska
Ďakujeme za RÝCHLO odvedenú prácu. Odporúčam!
Bc. Jana Veberová, RSc.
Roman Chernyavskyy
Kvalita, Odozva, Profesionalita
Ing. Janette Repiská
Erika Kekeláková
So službami realitnej kancelárie DO DOMČEKA konkrétne s p. Repiskou som bol nadmieru spokojný. Kúpa prebehla veľmi profesionálne, oceňujem taktiež spracovanie inzerátu a hlavne zábery z drona, ktoré podali prvotnú informáciu o predávanej nehnuteľnosti v nezvyčajnej a modernej forme. Odporúčam!
Ing. Janette Repiská
Erik Fabian
S Vašou prácou som bol spokojný, vo všetkom ste mi vyšli v ústrety. Vizualizácia bola oveľa krajšia ako skutočnosť.
Mgr. Katarína Paukejeová
Andrej Petrovič
Spokojnosť so všetkým - od prvého kontaktu, cez obhliadku až po všetky dokumenty a úradné záležitosti.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Jana Hubačeková
So službami firmy DO DOMČEKA sme boli nadmieru spokojní. Vysoko hodnotíme ich profesionálny prístup a promptné vybavenie administratívnych záležitostí spojených s kúpou bytu. Vrele odporúčame.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Mgr. Blažena Šestinová
S firmou Do Domčeka som spolupracovala pri príprave propagačných materiálov našej firmy – záberov z drona, konkrétne fotografií, videí a panorám. Oceňujem ich profesionálnu komunikáciu, fantastický account management, ako aj kvalitu vytvorených materiálov. Firmu odporúčam pre spoluprácu každému marketérovi, pre ktorého je profesionalita a kvalita samozrejmosťou.
Mgr. Katarína Paukejeová
Dominika Vašek
S realitnou kanceláriou Do Domčeka som bola veľmi spokojná! Bezproblémovú a ochotnú komunikáciu p. Pažičanovej, Veberovej a Paukejeovej si veľmi cením. Ešte som sa nestretla s podobným prístupom v realitnej kancelárii. Odporúčam!
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Zuzana Chlebničanová
Všetko vybavené k mojej spokojnosti. Veľmi príjemná komunikácia.
Mgr. Katarína Paukejeová
Lukáš Chlebničan
Príjemné posedenie nad dôležitými záležitosťami. Rýchlo, odborne na výške spracovanie podkladov výstupov z nich.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Ivan Dobrík
Realitná kancelária Do Domčeka je zárukou profesionálnej a úspešnej spolupráce. Opakovane sme boli nadmieru spokojni s poskytnutými službami v súvislosti s prenájmom nášho bytu. Kvalitné spracovanie ponuky, fotenie a virtuálna prehliadka, tím ľudi na najvyššej úrovni, promptná, profesionálna a vecná komunikácia. V spolupráci s Do Domčeka nikdy nechýba nadhľad, zdravý sedliacky rozum a srdce, ktoré alfou a omegou všetkého, na čom dlhodobo pracujú. Niet divu, že poskytovaná nadštandardná kvalita sa im vracia v podobe pozitívnej a neutíchajúcej energie. Túto následne využívajú na objavovanie a rozvíjanie nových oblasti služieb pre ich klientelu v podobe virtuálnych prehliadok, snímania nehnuteľností dronom a ich následnej prezentácii, rekonštrukcie nehnuteľnosti na kľúč či komplexného servisu od nájdenia vhodnej nehnuteľnosti, rekonštrukcie až po nasťahovanie klientov do vytúženého bytu/domu.
Do Domčeka je omnoho viac ako len realitná kancelária, je to spoľahlivý partner, na ktorého sa s istotou opakovane obraciame.
Ďakujeme veľmi pekne, p. Paukejeová, p. Veberová a p. Slatinská Pažičanová.
Ste skvelé ❤️
Mgr. Katarína Paukejeová
Veronika Sedliaková
Ochotný personál, ústretová komunikácia, ľudský prístup.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Renáta Vidová
Dobrý deň všetkým, ktorí ste sa rozhodli pre kúpu nehnuteľnosti, ale aj celému tímu Do Domčeka s.r.o. Môžem odporučiť, že práca realitnej spoločnosti je na profesionálnej úrovni a obetavosť pre klienta. Rozhodol som sa pre kúpu nehnuteľnosti v marci 2020 cez realitnú kanceláriu Do Domčeka s.r.o. Celý tím realitnej spoločnosti ponúkajú komplet servis od ponuky, získania finančných prostriedkov cez finančné spoločnosti až do finálneho konca celej realizácie predaja nehnuteľností. Môžem odporučiť každému čo osloví realitnú spoločnosť, že majú naozaj komplet servis a vedia poradiť, pomôcť aby bol klient spokojný, tak ako som aj ja. Ďakujem celému tímu za zrealizované a profesionálneho prístupu pri predaji nehnuteľnosti. S pozdravom Marek.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Marek Mažgút
Veľká spokojnosť pri predaji chalupy, profesionálny a milý prístup, predaj na kľúč. Peter
Bc. Jana Veberová, RSc.
Peter Greksa
Firma DO DOMČEKA s.r.o. mi riešila predaj mojej nehnuteľnosti, finančné prostriedky - hypotekárny úver a dokonca aj stavbu domu na kľúč. Z tejto mojej skúsenosti môžem napísať, že je to vysoko profesionálna firma, s kvalitnými a flexibilnými službami, na ktorú by som sa mohol opäť kedykoľvek obrátiť. Zároveň by som sa chcel touto cestou poďakovať celej spoločnosti a tiež všetkým zamestnancom (p. Pažičanová a p. Pažičan , p. Repiská, p. Paukejeová a p. Veberová) za profesionálny a ústretový prístup počas celej doby spolupráce.
Spoločnosť DO DOMČEKA s.r.o vrelo odporúčam!
Ing. Janette Repiská
Ľudo Ďurík
Ďakujem realitnej kancelárii DO DOMČEKA za profesionalitu a rýchle jednanie v každej oblasti spojenej s kúpou nehnuteľnosti.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Vanda Babičová
Profesionálny prístup, odborne poradia nemal som žiadny problém ,páčilo sa mi pravidelné informovanie o predaji štatistiky zobrazení, sprostredkovanie reakcií klientov, zohratý a veľmi milý dámsky kolektív.
Mgr. Katarína Paukejeová
Igor Babic
Skvelé jednanie, profesionálny prístup, rýchle vybavenie hypotéky (dokonca aj v čase koronakrízy). So spoluprácou sme boli veľmi spokojní. Určite odporúčame a ďakujeme :)
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
MSc. Mgr. Martina Ďuračková
Ďakujem tejto realitnej kancelárii všetko na jednom mieste, veľká ochota pani Šovčíkovej, a tak isto aj pani Slatinskej. Určite odporučím ďalej, tak ako bolo aj mne odporučené. Spokojnosť.
Silvia Šovčíková
Janka Potančoková
Boli sme spokojní so všetkým.
Ing. Janette Repiská
Denisa Nemčoková
So službami pani Bereczovej staršej a pani Bereczovej mladšej sme nadmieru spokojní už niekoľko rokov. Sú to dve veľmi milé dámy, s profesionálnym prístupom. Vždy keď potrebujeme ochotne a rady nám pomôžu, poradia a poskytnú nám informácie aj nad rámec finančného poradenstva. Vždy pre nás našli najvýhodnejšie riešenie, a snažili sa nám vyhovieť, všetko pohodlne vybavili za nás, čím sme ušetrili veľa času, ktorý je v dnešnej dobe vzácny :) Sme veľmi spokojní a radi sa budeme vracať znova a znova :)
Určite odporúčame spoluprácu s nimi všetkými desiatimi prstami a veľmi pekne ďakujeme za všetko :)
Ing. Iveta Bereczová
Klaudia Kováčová
RK Do Domčeka je na 100% profesionálnej úrovni, určite odporúčam služby, servis, prístup zamestnancov, krásne web stránky!! Prehľadné v prípade potreby do budúcna určite využijem znovu služby tejto realitky, niet čo vytknúť.... ĎAKUJEM!
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Renáta Kováčová
Profesionálny prístup a rýchle jednanie. Odporúčam každému 😊
Bc. Jana Veberová, RSc.
Martina Púpavová
S realitnou kanceláriou, ako predávajúci, som bol spokojný. RK ma informovala o každej jednej udalosti, zmene. Prístup zamestnancov bol bez najmenšieho problému. Mnoho krát konali proaktívne. Celkovo môžem hodnotiť RK len pozitívne.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Milan Cérovský
Veľmi príjemný a profesionálny prístup, racionálne nápady a odporúčania a nič neutajované! Môžem iba odporučiť, či už v prípade kupovania/predávania alebo prenájmov.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Jakub Bognár
Služby realitnej spoločnosti Do Domčeka sme už v minulosti využili pri predaji nehnuteľnosti a vzhľadom na vysokú profesionalitu sme aktuálne oslovili spoločnosť o finančné služby pri kúpe nehnuteľnosti a následný kompletný servis. Plánujeme aj ďalej využiť služby spoločnosti DD pri stavbe RD. Pochvala p. Slatinskej-Pažičanovej za ľudský a vysoko profesionálny prístup, vybudovala skvelo fungujúci tím so širokým spektrom kvalitne ponúkaných služieb. Za nás všetky palce hore.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Martin Vrbický
Spokojný s prístupom a odpovedaním na otázky. Vysvetlenie všetkého potrebného. Odporúčam.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Viktor Kolík
Veľmi seriózne a rýchle jednanie. Úplný právny servis. Kvalitná komunikácia. Vrelo odporúčam
Bc. Jana Veberová, RSc.
Martina Balážiková
Obhliadka s realitnou agentúrou bola príjemná. Všetko, čo sme potrebovali sme sa dozvedeli.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Beáta Hajduová
Spolupráca s firmou DoDomčeka bola výborná. Komunikácia bola promptná, priateľská na profesionálnej úrovni pod vedením Ing. Lucii Pažičanovej Slatinskej, RSc. Chcem poďakovať za skvelú prácu, milý a ústretový prístup všetkým spolupracovníkom. Prajem veľa klientov a budem ďalej vrelo odporúčať.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Miriam Popovičová
Vážená realitná kancelária DoDomčeka,
dovoľte nám zdôveriť sa Vám:
chceli sme predať starý byt a potom kúpiť nový alebo zrekonštruovaný, v centre mesta, s balkónom, v dome s výťahom. Dlho sme váhali, ale nakoniec sme do toho predsa len išli. Oslovila nás atraktívna a pôsobivá webová prezentácia a ponuka realitnej kancelárie DoDomčeka. Jej makléri pripravili príťažlivý inzerát a virtuálnu prehliadku nášho predávaného bytu. Vďaka dynamickej a svojej práci oddanej maklérke sme byt veľmi rýchlo predali a po krátkom čase aj kúpili nový, hoci v pôvodnom stave, ale realitná kancelária nám zabezpečila jeho kompletnú rekonštrukciu. Prebehla podľa vopred pripravenej a dohodnutej kalkulácie, s ktorou sme súhlasili, a ktorá bola dodržaná, ako aj všetky naše návrhy, či pripomienky akceptované. Priebeh rekonštrukcie s premyslenou a funkčnou logistikou sme mohli sústavne sledovať a v prípade potreby aktualizovať. S kvalitou vykonaných prác sme veľmi spokojní, tešíme z krásneho a podľa našich predstáv zrekonštruovaného bytu, v ktorom šťastní začíname novú životnú etapu. Bez pracovitých a zodpovedných ľudí z realitnej kancelárie DoDomčeka a ich profesionality a korektnosti by sa nám to tak jednoducho a bez problémov určite nepodarilo...
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
S vďakou Očenášovci
S priebehom predaja, službami, rýchlosťou ako aj profesionalitou sme boli maximálne spokojní. Virtuálne prehliadky a zábery z dronu sú na profesionálnej úrovni. Maximálna spokojnosť a vysoko profesionálny prístup aj v rámci finančných služieb.
Slatinský Adam
Viera Hiadlovská
Vyzdvihujem jednanie každého jedného člena tímu. Od samotnej rezervácie až po kúpu nehnuteľnosti sa nám všetci venovali na 100% a boli ochotní pomôcť s čímkoľvek. Vrelo odporúčam! ❤
Bc. Jana Veberová, RSc.
Martina Púpavová
Týmto chcem vyjadriť Vašej RK veľkú vďaku za prístup Vašich spolupracovníkov ku klientovi, ochotu pri hľadaní záujemcov o kúpu predávanej nehnuteľnosti a informovanosti o postupe pri riešení predaja. Veľmi krásne bola moja nehnuteľnosť/byt/ spropagovaná na internetových stránkach Vašej RK vďaka vašej šikovnej fotografke. Ponúkaný byt bol v relatívne krátkom čase predaný. RK spolupracuje s právničkou, ktorá vybavila všetky doklady k prepisu nehnuteľnosti na novú majiteľku včetne Katastrálneho úradu. Za Vašu skvelú prácu Vám zo srdca ďakujeme a želáme veľa nových klientov a úspechov v práci.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Rodina Pilníková Zvolen
Ďakujem RK Do Domčeka za profesionálne služby celého tímu, ktorý s ochotou, ústretovosťou a milým prístupom mi pomáhali riešiť záležitosti spojené s predajom a kúpou bytu. Odporúčam túto RK Do Domčeka za kvalitný a priateľský prístup.
So službami finančnej poradkyne p. Ing. Bereczovej som bola veľmi spokojná za profesionálny a milý prístup.
Ing. Iveta Bereczová
Libuša Mazúchová
Realitná kancelária Do Domčeka má veľmi príjemných a flexibilnych zamestnancov. Celý proces od nafotenia , ponuky a predaja bytu som cítil pohodu. Ďakujem veľmi pekne :-)
Iveta Pauerová
Martin Ištván
Spokojnosť so všetkým - od prvého kontaktu, cez obhliadku až po všetky dokumenty a úradné záležitosti.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Jana Hubačeková
Ďakujeme teamu vašej kancelárie za úžasný ľudský a zároveň veľmi profesionálny prístup. Osobný záujem o klienta ,kde cítiť, že nie ste len ďalší v poradí ,ale záleží vám na človeku ako takom. Tento názor o vašej realitnej kancelárii sme si utvorili vďaka pani Janke Veberovej ,ktorej chceme veľmi pekne poďakovať aj takouto cestou. Jednoznačne najlepšia realitná kancelária . 👍👍🥇
Bc. Jana Veberová, RSc.
Svetoslav Bútora
Veľmi dobrá spolupráca. Odporúčam.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Olga Pribylinova
Skvelý team ľudí, ktorí vedia čo robia a absolútne profesionálne a s ľudským prístupom Vás prevedú celým procesom. Naša druhá kúpa nehnuteľnosti ale neporovnateľne lepšia skúsenosť. Neviem si predstaviť ako by sa mohli ešte zlepšiť.
Mgr. Katarína Paukejeová
Igor Ivanecký
Prístup všetkých zamestnancov bol skvelý, všetci boli veľmi ochotní pomôcť s celým procesom kúpy bytu. V prípade akýchkoľvek otázok boli ochotní telefonovať aj pol hodiny a všetko nám podrobne vysvetliť. Komunikácia cez telefón alebo maily nie je problém, odpoveď sme mali vždy hneď. Ďakujeme vám! :)
Bc. Jana Veberová, RSc.
Romana Augustínová
Pri predaji pozemku, sme boli veľmi spokojní s profesionálnym a ústretovým prístupom realitnej maklérky pani Mgr. Liptákovej.Zábery z dronu sú skvelá vec. Služby tejto spoločnosti môžem vrelo doporučiť.
DO DOMČEKA
Martin Kyjovský
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať p. Slatinskej za promptné vybavenie mojich požiadaviek a za splnenie sna, a to mať vlastný domov. Vyžadovalo si to veľa úsilia a húževnatosti, čiže bez pani Slatinskej a jej tímu by sa to nepodarilo. Jednoznačne odporúčam služby RK Do Domčeka kde máte všetko vybavené pod jednou strechou.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Nikola Kubišová
Perfektný prístup, rýchlosť vybavenia na 1ku. Maximálna spokojnosť, určite odporúčame každému.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Katarína Dlhopolcová
Bol som veľmi spokojný. Príjemný a ochotný personál. Kvalitné služby, vrelo odporúčam.
Ing. Janette Repiská
Marián Sluka
V RK Do Domčeka pracuje super tím profesionálov, ktorý ochotne, ústretovo, ale najmä s empatickým prístupom rieši všetky záležitosti spojené s predajom/kúpou nehnuteľnosti. Našim najlepším rozhodnutím od chvíle, keď sme sa rozhodli kúpiť dom bolo zveriť všetky vybavovačky do ich rúk, bez ich pomoci by sme pravdepodobne celý proces nezvládli. My už zopár mesiacov bývame v našom vysnívanom dome, za čo celému týmu patrí jedno veľké ĎAKUJEM. Budeme aj ďalej vrelo odporúčať všetkým známym.
P.S. Ako jedna z mála realitiek ponúkajú aj zábery z dronu a virtuálne prehliadky nehnuteľností, čo je nie len cool, ale umožňuje vám to prejsť si celú nehnuteľnosť ešte pred tým, než sa vyberiete na obhliadku. Nám to v rozhodovaní veľmi pomohlo.
Slatinský Adam
MUDr. Marcel Árvai
So službami som bol veľmi spokojný.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Luboš Zelina
Veľmi dobré
Slatinský Adam
R. Krompaský
Dobrý deň, chceme sa veľmi veľmi veľmi poďakovať, za váš čas, ochotu a perfektnú spoluprácu pri kúpe bytu 🙂 veľmi si to vážime, tak isto aj prácu vašich kolegov a s radosťou budeme o vás a firme šíriť len to najlepšie slovo 🙂 a ostávame s pozdravom do budúcna k ďalšej spolupráci.
DO DOMČEKA
Andrej Majan
Ďakujeme celému tímu spoločnosti Do Domčeka od začiatku prehliadky bytu k riešeniu zmlúv boli celý čas ochotní, komunikovali, ochotne vysvetlili.. ponukajú kompletné služby na kúpu nehnuteľnosti (kataster, zápis, riešenie zmlúv, stavebné družstvo) aj s prerábkou bytu. Čo sa týka prerábky boli sme nadmieru spokojní máme veľmi pozitívnu skúsenosť dopredu dohodnuté veci boli dodržané, ochotne nám poradili vysvetlili, odviedli kvalitnú prácu a najväčším bonusom bol krátky čas prerábky a veľmi dobrá komunikácia a ochota od majiteľa firmy. Určite odporúčam ! A verím, že aj v budúcnosti bude spoločnosť Do Domčeka naša prvá voľba.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Veronika Pavlíková
Spokojnosť. Inzerát na predaj s virtuálnou prehliadkou je pútavejší. Zábery z dronu dodajú inzerátu skutočný obraz okolia.
Slatinský Adam
Peter Petrán
Ďakujem pani Bc. Veberovej za profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu. Odporúčam. Na základe virtuálnej prehliadky je každopádne rozhodovanie ľahšie. Zábery z dronu sú tiež super vec.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Diana Cárachová
Mali sme z vás dobrý dojem, vážime si váš prístup a ak budeme ešte niekedy potrebovať vaše služby, určite vás oslovíme.
Silvia Šovčíková
Hajšelovci
Pani Veberová, pán Michalec, pani Paukejeová, pani Karkošiaková a všetci čo sa na tom podieľali odviedli prácu na 1A. Celková komunikácia, prístup a promptné riešenie. Som veľmi príjemne prekvapená, nad moje očakávania. Taktiež tým, že žijem v zahraničí som bola úplne odbremenená a mohla sa na 100% spoľahnúť. Ďakujem
Mgr. Katarína Paukejeová
Jana Pecníková
So službami spoločnosti som bola nadmieru spokojná, pre ich profesionálny prístup, ochotu a promptnosť vo vybavovaní dokumentov spojených s kúpou nehnuteľnosti.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Veronika Pavlíková
Som veľmi spokojná po všetkých stránkach, oceňujem empatiu a profesionálny prístup. S virtuálnou prehliadkou som bola veľmi spokojná a zábery z dronu boli na odbornej úrovni.
Slatinský Adam
Ing. Marta Ondková
Som veľmi spokojný s celým priebehom predaja. Virtuálna prehliadka bola super. Zábery z dronu sme nestihli lebo pozemok sa rýchlo predal.
Slatinský Adam
Vladimír Daniš
Maximálna spokojnosť.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Romana Hrnčiarová
Úplná spokojnosť s celým tímom aj s poskytnutými komplexnými službami. Supiš.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Michal Mikuláš
Virtuálna prehliadka je veľmi zaujímavým typom obhliadky. Bol som veľmi spokojný s prístupom maklérky Ing. Ivety Bereczovej a aj komunikáciou.
Ing. Iveta Bereczová
Marian Haviar
Ďakujeme firme Do Domčeka za veľmi pozitívny priateľský a profesionálny prístup. Zrealizovať kúpu a vybavenie úveru pri podmienkach aké na trhu sú, bolo z Vašej strany naozaj vyčarované ako mávnutím čarovného prútika. Klobúk dole pred Vami. Odporúčame všetkými 10-timi.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Jana Vrťová
So službami realitnej spoločnosti sme boli veľmi spokojní, realitný maklér je odborník na svojom mieste, s príjemným vystupovaním, dobrými znalosťami o nehnuteľnosti. Aj s ostatnými službami realitnej spoločnosti sme boli veľmi spokojní, či to bola inzercia, rýchlosť priebehu obchodu, právne služby. Jednou vetou, realitná spoločnosť a jej pracovníci ako majú byť.
Virtuálna prehliadka nášho bytu prispela k rýchlejšiemu predaju bytu. Kupujúci sa už na základe virtuálnej prehliadky bytu rozhodol pre jeho kúpu.
Slatinský Adam
Jana Matejčíková
Boli sme veľmi spokojní s jednaním, promptnosťou a ochotou s akou ste nám pomohli všetko vybaviť. Zvlášť oceňujeme vrúcny a profesionálny prístup pani Repiskej, ktorá na nás mala vždy čas, dokonca aj mimo pracovnej doby. Veľmi si vážime aj pomoc a prístup pani Slatinskej, Veberovej a Paukejeovej. Vďaka vám všetkým sa už teraz tešíme z nového bývania. Ďakujeme!
Virtuálna prehliadka nám strašne uľahčila výber nehnuteľnosti, ktorú sme tým pádom nemuseli opakovane navštevovať, ale mohli si ju takto prezerať takmer dennodenne. Zábery z dronu boli krásne. Boli sme maximálne spokojní aj s financovaním nehnuteľností.
Ing. Janette Repiská
Michal Šprlák
So službami som bol spokojný, všetko prebehlo rýchlo a s profesionálnym prístupom či už pri prehliadke nehnuteľnosti a pri podpise zmluvy.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Lukáš Paľa
Doteraz sme komunikovali len s pánom Michalcom, s jeho prístupom sme veľmi spokojní. O ponúkanej nehnuteľnosti vedel poskytnúť všetky pre nás potrebné informácie, pri následnej komunikácii o kúpe sa správal korektne. Oceňujeme ponuku finančného poradenstva pri kúpe nehnuteľnosti. Virtuálna prehliadka nám umožnila niekoľko raz prejsť dom ešte predtým, než sme išli s maklérom na obhliadku. Bola kľúčová pre náš záujem o dom ako taký, nakoľko nám ešte v teple domova vedela poskytnúť oveľa viac informácii ako bežné fotky. Ešte pred kontaktovaním RK sme mohli o ponuke diskutovať a zvažovať všetky pre a proti, čo nám výrazne ušetrilo čas.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Jana Árvai
S prístupom RK Do Domčeka som bola veľmi spokojná. Pani Luciu Slatinskú a celý tím spolupracovníkov môžem len odporučiť, sú to skvelí ľudia, bola s nimi výborná komunikácia, vypočuli moje požiadavky, presne vedeli čo očakávam, zariadili za mňa všetko, čo sa týka predaja nehnuteľnosti a pomohli mi aj pri finančnom poradenstve. Oceňujem ich profesionalitu a ich ľudský prístup. Ďakujem im, že pre mňa a moju rodinu spravili to najlepšie :-)
Virtuálne prehliadky sú skvelá vec, máte pocit, že sa nachádzate v danej nehnuteľnosti a v kľude prechádzate miestnosť za miestnosťou. :-)
Veľmi oceňujem profesionálny prístup pani Repiskej, bola maximálne ústretová, komunikatívna, presne vedela čo bude pre mňa najlepšie.
Ing. Janette Repiská
Zuzana Vargová
Boli sme veľmi spokojní. Byty sa nám podarilo predať veľmi rýchlo a nemali sme s tým žiadnu starosť. Všetko nám zabezpečila realitná kancelária. Cez túto realitnú kanceláriu sme predali 3 byty, môžeme ju ďalej len odporúčať. Virtuálnu prehliadku sme využili pri všetkých predajoch a boli sme spokojní. Pani Slatinskú ďalej len odporúčame. Má veľa skúseností v tejto oblasti.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Martina Čunderlíková
Páči sa mi ochota pri vypočutí toho, čo konkrétne hľadáme, žiadne nanucovanie nehnuteľnosti. Ponúknutie viacerých možností, vzhľadom na našu konkrétnu finančnú situáciu. Prekvapila ma pozitívne aj evidencia obhliadok nehnuteľností z vašej strany, človek v tom vidí určitú korektnosť, záujem tak o kupujúceho i predávajúceho.
Virtuálnu prehliadku som nesledovala, keďže som bola nehnuteľnosť reálne pozrieť. Určite však priblíži záujemcovi spraviť si obraz o danej nehnuteľnosti a tým aj priláka viac záujemcov, naláka na obhliadku a urýchli samotný predaj.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Lenka Hirková
Konateľka spoločnosti Ing. Slatinská je komunikatívna, ochotná, ústretová, spoľahlivá a profesionálna. Virtuálnu prehliadku považujem za skvelú možnosť prezrieť si nehnuteľnosť, zábery z dronu sú taktiež vynikajúce.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Martin Kúkoľ
Veľmi milý personál, ochotný a ústretový. Výborná komunikácia. Profesionálne služby. Vďaka virtuálnej prehliadke sme predali byt pomerne rýchlo - do týždňa. Ďakujeme.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Dušan Vaník
Predaj rodinného domu sme sa rozhodli realizovať prostredníctvom realitnej spoločnosti DO DOMČEKA z dôvodu, že sme mali veľmi dobré skúsenosti s p. Ing Slatinskou, konateľkou tejto spoločnosti, s ktorou sme už riešili v minulosti finančné poradenstvo. Chcel by som vyzdvihnúť najmä veľkú profesionalitu a odbornosť p. Ing. Slatinskej v danej oblasti. Predaj domčeka nám spoločnosť zrealizovala v rekordne rýchlom čase, nevznikli žiadne prekážky, počas celého predaja bola komunikácia na výbornej úrovni ako s konateľkou, tak aj s tímom spoločnosti DO DOMČEKA, hlavne Bc. Veberovou a Mgr. Paukejeovou.
Podľa môjho názoru má spoločnosť momentálne bezkonkurenčné inzerovanie, virtuálne prehliadky, zábery z dronu, široký záber internetových portálov.
Akýkoľvek ďaľší predaj, kúpa či financovanie, jednoznačne cez Ing. Slatinskú.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Mgr. Vrbický Martin
Komunikácia, rýchlosť a ústretovosť boli na vysokej úrovni. Na základe virtuálnej prehliadky sme sa rozhodli, že máme o byt vážny záujem. Využívanie moderných technológii na trhu s nehnuteľnosťami je veľmi inovatívne, praktické pre kupujúcich a uľahčenie pre predávajúcich.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Simona Vašová
Dojmy z obhliadky boli fajn slušné. Milé jednanie, fajn prístup, dostatok informácii. Virtuálna prehliadka - dobrý pomocník.
Mgr. Katarína Paukejeová
Tomáš Kamenský
Ešte som sa nestretol s tak priateľským až rodinným prístupom. Som veľmi spokojný. Virtuálna prehliadka na špičkovej úrovni, taktiež vysoká úroveň pri poskytovaní finančného poradenstva.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Štefan Marko
Po zadaní mojej požiadavky na predaj bytu, som sa stretla s maximálnou ústretovosťou a profesionálnym prístupom. Na akúkoľvek otázku týkajúcu sa predaja bytu som dostala odpoveď aj s vysvetlením. Zariadili za mňa všetky služby, čo sa týka predaja, katastra aj komunikácie so záujemcami. Byt nafotil profesionálny fotograf, ktorý naše požiadavky zladil so svojimi radami. Finančný poradca, ktorou bola Ing. Slatinská - komunikácia bola presne taká, ako sme si predstavovali. Keďže sme sa v tomto až tak nevyznali naozaj ochotne si s nami prešla všetko čo to obnáša, vysvetlila nám pre aj proti pri všetkých záležitostiach. Dokonca sme nevýhodné finančné produkty s jej pomocou upravili. Celkovo sme nemuseli zažívať „nervy“ ani zbytočný stres. Veľmi profesionálny, absolútne transparentný prístup. Boli a stále sme spokojné.
Bc. Jana Veberová, RSc.
Kornélia Flochová
Celá naša spolupráca s realitnou kanceláriou Do Domčeka sa začala na základe našich predchádzajúcich skúseností so službami pani Slatinskej. Už dlhšie sme spolu s mojou manželkou využívali finančné poradenstvo a optimalizáciu úverov od pani Slatinskej.
Boli sme tak veľmi spokojní s komunikáciou a rýchlosťou služieb, že sme sa rozhodli využiť jej schopnosti aj pri predaji našej chaty. Komunikácia a prístup k nám, ako klientom bol veľmi ústretový. Bolo vidieť a cítiť, že realitnej kancelárii nejde iba o províziu z predaja. Záleží im na klientoch a to si veľmi vážime.
Veľmi sme ocenili právny servis a poradenstvo, ako aj rýchlosť celého priebehu služieb. Chata bola naozaj rýchlo predaná. Tri mesiace od podania inzerátu. Pani Lucia Slatinská si na nás vždy našla čas, na naše otázky a požiadavky. A keď sa stalo, že nemala čas ona sama, tak nám bola k dispozícii jej asistentka. To hovorí o profesionalite a starostlivosti o klienta, akú si cením a za akú si rád zaplatím.
K rýchlemu predaju, podľa mňa, napomohla aj virtuálna prehliadka. Sám som videl, že sa viem po našej chate, akoby poprechádzať a teda si viem presne predstaviť celú nehnuteľnosť.
Veľmi pekne ďakujem realitnej kancelárii Do Domčeka a pani Slatinskej zvlášť, za starostlivosť o nás, či už pri finančnom poradenstve alebo predaji nehnuteľnosti.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Martin Almáši
Služby realitnej spoločnosti som využil už po tretíkrát. Zakaždým som bol spokojný s prístupom realitného makléra, ktorý bol erudovaný, proklientský a flexibilne sa prispôsobil môjmu pracovnému vyťaženiu. Komunikácia bola od začiatku na profesionálnej úrovni, transparentná a do bodky dotiahnutá nielen po technickej ale aj právnej stránke. Takto si predstavujem prístup realitnej spoločnosti ku klientovi.
Realitná spoločnosť vyhotovuje virtuálne prehliadky, ktoré hodnotím veľmi pozitívne, nakoľko poskytnú potencionálnym kupujúcim / nájomníkom komplexný pohľad na ponúkanú nehnuteľnosť.
Taktiež som využil druhýkrát služby finančného sprostredkovania a som maximálne spokojný s riešeniami pripravenými priamo na mieru, ktoré korešpondujú s mojimi finančnými možnosťami. Rýchlosť celého procesu s poukazom na mieru môjho zainteresovania bola rýchla a zbytočne som nebol zaťažovaný dodávaním nepotrebných podkladov.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Pavol Galadík
Ústretoví, komunikácia veľmi dobrá.
Slatinský Adam
Peter Nemsila
So službami som bol som spokojný. Virtuálna prehliadka bola veľmi dobrá.
Mgr. Katarína Paukejeová
Michal Rohn
Realitná maklérka pani Slatinská Lucia bola milá a profesionálna, komunikácia v poriadku, spokojnosť so službami. Virtuálna prehliadka sa mi páčila. Finančná poradkyňa pani Repiská Janette bola milá, komunikatívna, promptne riešila úver, poistky aj komplikácie kt. sa vyskytli.Bola som maximálne spokojná, môžem ju len odporučiť a veľmi pekne ďakujem :-)
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Natália Šalátová
Pozitívne hodnotím profesionalitu, ľudský prístup, ochotu pomôcť. Ohľadom finančného poradenstva od Ing. Repiskej som spokojná s jej profesionalitou a rýchlosťou vybavenia.
Ing. Janette Repiská
Zuzana Ďurišová