Odporučte nás a my Vás odmeníme

Boli ste s nami spokojní? Posuňte to ďalej.
“Prinášame Vám možnosť odporučiť naše služby Vašim známym.”

Ako na to?

1. ODPORUČENIE

ODPORUČENIE
Vašou úlohou je odporučiť našu realitnú spoločnosť známemu a zaslať nám jeho kontakt. My sa postaráme o to, aby dostal predávajúci informácie o všetkých výhodách pri predaji nehnuteľnosti s nami. Jedná sa o klientov, ktorí sa ešte nenachádzajú v našom portfóliu.

2. ZREALIZOVANÝ OBCHOD

ZREALIZOVANÝ OBCHOD
Potencionálnemu klientovi vysvetlíme postup a výhody spolupráce s nami. Dohoda s klientom a celá komunikácia prebieha cez naše kolegyne. Od vypracovania zmlúv cez fotenie, prezentáciu, marketing, obhliadky, právne poradenstvo a financie sa pri predaji nehnuteľnosti postaráme my.

3. ODMENA

ODMENA
Celá spolupráca je zmluvne ošetrená. Odmena za odporučenie je individuálna a odvíja sa od zrealizovaného obchodu, minimálne však 400 EUR. Odmena je vyplatená po úspešnom zrealizovaní.

Od roku 2015 máme za sebou stovky spokojných klientov, ktorí na našich službách najviac ocenili tímovú prácu. Na reality, obchod, financie, klientský servis, inžiniering, marketing, či právne poradenstvo má u nás každý svoju špecializáciu. Referencie si môžete prečítať prostredníctvom Google recenzií alebo na našom webe.

Pretože máte skúsenosť s našimi službami a môžete sa o ňu dôverne podeliť so svojim okolím, ste najlepším adeptom na spoluprácu s DO DOMČEKA.

Spojte sa s nami!
Kvalita je pre nás prvoradá a rastieme aj vďaka Vám.
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií