Stačí zmeniť uhol pohľadu a veci hneď vyzerajú inak

Dron je ideálny pomocník pri predaji realít!

Letecké zábery dronom

Pre klienta má letecká fotografia neporovnateľne vyššiu výpovednú hodnotu, ako snímka zo zeme. Ponúka realistický pohľad na danú oblasť a prostredie nehnuteľnosti. Snímanie dronom nachádza využitie práve v oblasti predaja či kúpy nehnuteľností ako sú pozemky, domy, záhrady, objekty a mnohé iné. Záznam z dronu spája záujem predávajúceho aj kupujúceho. Predávajúci chce predať výhodne a kupujúci chce vidieť, čo kupuje. Predávajúci má záujem predať bez toho, aby musel absolvovať vysoký počet obhliadok a tak je to aj zo strany kupujúceho. Predávajúci sa tak často vystavuje situácii, že bez profesionálnej prezentácie nehnuteľnosti stratí potencionálny kupca už vopred záujem o nehnuteľnosť.

ŠETRIA ČAS

Zabezpečí sa prvotná selekcia zákazníkov - je časovo menej náročne ukázať letecké snímky ako zabezpečiť obhliadku.

LEPŠIA PREDSTAVA

Zábery vykonané pri lete podstatne zvyšujú potenciál predaja nehnuteľnosti.

UCELENÝ POHĽAD

Dávajú kupujúcemu okamžitý a ucelený pohľad na nehnuteľnosť. Klient presne si vie predstaviť pozitíva a aj negatíva nehnuteľnosti.

Služby

Fotografie z dronu

Nadčasové sférické fotografie z dronu sú vhodné pre realitné kancelárie, nehnuteľnosti, pozemky, stavebníctvo a rôzne lokality. Ponúkajú možnosť zoomovania a nahrávania na web či sociálne siete.

360˚ virtuálne prehliadky z dronu

Panorámy z dronu sú unikátne a jedinečné širokouhlé fotografie poskladané z viacerých fotografií v jednom rade.

Každá panoráma je nenapodobiteľná a má individuálnu konštrukciu fotografií. Sú vo formáte JPG a na šírku cez 14 000px. Panoramatické fotografie sú vhodné do tlače, na billboardy, prípadne na plátno.

Video z dronu

Video vytvárame pomocou 4k kamery uchytenej na UAV (drone). Letecký záznam je vyhotovený vo vysokej kvalite bez nežiadúcich vibrácií a otrasov. Záznam vieme vyhotoviť v MP4 formáte.

Vizualizácia a grafická úprava fotografií

- zvýrazníme hranice a rozlohu pozemku,

- vsadíme do 360° virtuálnej prehliadky prípadne do fotiek vizualizáciu nehnuteľností na dosiahnutie zvýšenia predajnej ceny

- vieme navrhnúť možné úpravy nehnuteľnosti. Keď si vie potenciálny kupujúci predstaviť kupovanú nehnuteľnosť, tak má predávajúci väčšiu šancu predať.

Letecké práce a snímanie vašej nehnuteľnosti vykonávame v súlade s legislatívou a máme všetky povolenia k prevádzke UAV bezpilotných lietadiel.

Legislatíva

Registrácia drona

Lietame s overeným a moderným bezpilotným lietadlom DJI Phantom 4 Pro, ktorý je schválený EÚ a zaevidovaný na Dopravnom úrade v registri lietadiel.

Licencia pilota

Pre 4 pilotov máme úspešne absolvované teoretické a praktické skúšky na leteckom úrade, vlastníme pilotný preukaz a sme držitelia povolenia na lietanie lietadla spôsobilého lietať bez pilota (dronu) podľa § 7, ods. 2 zákona č. 143/1998 Z. z. o civilnom letectve (letecký zákon).

Oprávnenie

Máme vypracovanú a schválenú letovú prevádzkovú príručku k legálnemu vykonávaniu leteckých prác (§ 44 leteckého zákona) na území Slovenskej Republiky.

Poistenie

Dron má uzatvorené povinné poistenie zodpovednosti (nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 785/2004), za škodu spôsobenú prevádzkou lietadla do výšky 950 000€.

Aktuálne nehnuteľnosti s leteckými zábermi: