Stačí zmeniť uhol pohľadu a veci hneď vyzerajú inak

Dron je ideálny pomocník pri predaji realít

Letecké zábery dronom

Pre klienta má letecká fotografia neporovnateľne vyššiu výpovednú hodnotu, ako snímka zo zeme. Ponúka realistický pohľad na danú oblasť a prostredie nehnuteľnosti. Snímanie dronom nachádza využitie práve v oblasti predaja či kúpy nehnuteľností ako sú pozemky, domy, záhrady, objekty a mnohé iné. Záznam z dronu spája záujem predávajúceho aj kupujúceho. Predávajúci chce predať výhodne a kupujúci chce vidieť, čo kupuje. Predávajúci má záujem predať bez toho, aby musel absolvovať vysoký počet obhliadok a tak je to aj zo strany kupujúceho. Predávajúci sa tak často vystavuje situácii, že bez profesionálnej prezentácie nehnuteľnosti stratí potencionálny kupca už vopred záujem o nehnuteľnosť.

ŠETRIA ČAS
Zabezpečí sa prvotná selekcia zákazníkov - je časovo menej náročne ukázať letecké snímky ako zabezpečiť obhliadku.
LEPŠIA PREDSTAVA
Zábery vykonané pri lete podstatne zvyšujú potenciál predaja nehnuteľnosti.
UCELENÝ POHĽAD
Dávajú kupujúcemu okamžitý a ucelený pohľad na nehnuteľnosť. Klient presne si vie predstaviť pozitíva a aj negatíva nehnuteľnosti.
Som veľmi spokojný s celým priebehom predaja. Virtuálna prehliadka bola super. Zábery z dronu sme nestihli lebo pozemok sa rýchlo predal.
Vladimír Daniš
Som veľmi spokojná po všetkých stránkach, oceňujem empatiu a profesionálny prístup. S virtuálnou prehliadkou som bola veľmi spokojná a zábery z dronu boli na odbornej úrovni.
Ing. Marta Ondková
Prístup realitného makléra Mgr. Thomku bol profesionálny, ústretový s príjemným vystupovaním – určite ho odporučím svojim známym. Pozitívne hodnotím aj veľkú rýchlosť vybavenia celého procesu. Virtuálna prehliadka tiež šetrí čas, zábery z dronu tiež umožňujú lepší prehľad okolia bytu, čo je určite praktickejšie ako osobná prehliadka okolia.
Michaela Vengerová
Spokojnosť. Inzerát na predaj s virtuálnou prehliadkou je pútavejší. Zábery z dronu dodajú inzerátu skutočný obraz okolia.
Peter Petrán
S priebehom predaja, službami, rýchlosťou ako aj profesionalitou sme boli maximálne spokojní. Virtuálne prehliadky a zábery z dronu sú na profesionálnej úrovni. Maximálna spokojnosť a vysoko profesionálny prístup aj v rámci finančných služieb.
Viera Hiadlovská
V RK Do Domčeka pracuje super tým profesionálov, ktorý ochotne, ústretovo, ale najmä s empatickým prístupom rieši všetky záležitosti spojené s predajom/kúpou nehnuteľnosti. Našim najlepším rozhodnutím od chvíle, keď sme sa rozhodli kúpiť dom bolo zveriť všetky vybavovačky do ich rúk, bez ich pomoci by sme pravdepodobne celý proces nezvládli. My už zopár mesiacov bývame v našom vysnívanom dome, za čo celému týmu patrí jedno veľké ĎAKUJEM. Budeme aj ďalej vrelo odporúčať všetkým známym.
P.S. Ako jedna z mála realitiek ponúkajú aj zábery z dronu a virtuálne prehliadky nehnuteľností, čo je nie len cool, ale umožňuje vám to prejsť si celú nehnuteľnosť ešte pred tým, než sa vyberiete na obhliadku. Nám to v rozhodovaní veľmi pomohlo.
MUDr. Marcel Árvai
Realitná kancelária Do Domčeka je zárukou profesionálnej a úspešnej spolupráce. Opakovane sme boli nadmieru spokojni s poskytnutými službami v súvislosti s prenájmom nášho bytu. Kvalitné spracovanie ponuky, fotenie a virtuálna prehliadka, tím ľudi na najvyššej úrovni, promptná, profesionálna a vecná komunikácia. V spolupráci s Do Domčeka nikdy nechýba nadhľad, zdravý sedliacky rozum a srdce, ktoré alfou a omegou všetkého, na čom dlhodobo pracujú. Niet divu, že poskytovaná nadštandardná kvalita sa im vracia v podobe pozitívnej a neutíchajúcej energie. Túto následne využívajú na objavovanie a rozvíjanie nových oblasti služieb pre ich klientelu v podobe virtuálnych prehliadok, snímania nehnuteľností dronom a ich následnej prezentácii, rekonštrukcie nehnuteľnosti na kľúč či komplexného servisu od nájdenia vhodnej nehnuteľnosti, rekonštrukcie až po nasťahovanie klientov do vytúženého bytu/domu.
Do Domčeka je omnoho viac ako len realitná kancelária, je to spoľahlivý partner, na ktorého sa s istotou opakovane obraciame.
Ďakujeme veľmi pekne, p. Paukejeová, p. Veberová a p. Slatinská Pažičanová.
Ste skvelé ❤️
Veronika Sedliaková
S firmou Do Domčeka som spolupracovala pri príprave propagačných materiálov našej firmy – záberov z drona, konkrétne fotografií, videí a panorám. Oceňujem ich profesionálnu komunikáciu, fantastický account management, ako aj kvalitu vytvorených materiálov. Firmu odporúčam pre spoluprácu každému marketérovi, pre ktorého je profesionalita a kvalita samozrejmosťou.
Dominika Vašek

Služby

Fotografie z dronu
Nadčasové sférické fotografie z dronu sú vhodné pre realitné kancelárie, nehnuteľnosti, pozemky, stavebníctvo a rôzne lokality. Ponúkajú možnosť zoomovania a nahrávania na web či sociálne siete.
360˚ virtuálne prehliadky z dronu

Panorámy z dronu sú unikátne a jedinečné širokouhlé fotografie poskladané z viacerých fotografií v jednom rade.

Každá panoráma je nenapodobiteľná a má individuálnu konštrukciu fotografií. Sú vo formáte JPG a na šírku cez 14 000px. Panoramatické fotografie sú vhodné do tlače, na billboardy, prípadne na plátno.

Video z dronu
Video vytvárame pomocou 4k kamery uchytenej na UAV (drone). Letecký záznam je vyhotovený vo vysokej kvalite bez nežiadúcich vibrácií a otrasov. Záznam vieme vyhotoviť v MP4 formáte.
Vizualizácia a grafická úprava fotografií

- zvýrazníme hranice a rozlohu pozemku,

- vsadíme do 360° virtuálnej prehliadky prípadne do fotiek vizualizáciu nehnuteľností na dosiahnutie zvýšenia predajnej ceny

- vieme navrhnúť možné úpravy nehnuteľnosti. Keď si vie potenciálny kupujúci predstaviť kupovanú nehnuteľnosť, tak má predávajúci väčšiu šancu predať.

Registrácia a oprávnenie na lietanie

Lietame s overeným bezpilotným lietadlom DJI Phantom 4 Pro, ktorý je schválený EÚ a zaevidovaný na Dopravnom úrade v registri lietadiel. Náš pilot má úspešne absolvované teoretické a praktické skúšky na leteckom úrade, vlastníme pilotný preukaz a sme držitelia povolenia na lietanie lietadla spôsobilého lietať bez pilota (dronu) podľa § 7, ods. 2 zákona č. 143/1998 Z. z. o civilnom letectve (letecký zákon). Máme vypracovanú a schválenú letovú prevádzkovú príručku k legálnemu vykonávaniu leteckých prác (§ 44 leteckého zákona) na území Slovenskej Republiky.