Jankaaaaa, zabudla si si u nás kľúče k tvojej novej nehnuteľnosti!!!


29.10.2020

Aj vďaka Jankinej kráse sme sa umiestnili ako tretia najlepšia realitná kancelária na strednom Slovenku!

 Realitná maklérka Janka totiž zabezpečuje naozaj početné množstvo činností súvisiacich s predajom či kúpou nehnuteľnosti, a to od prvého stretnutia s klientom až po samotné ukončenie obchodu. 

Keď od nás odchádzate očarený Jankinou krásou, zistíte, že ste si vlastne zabudli zobrať vaše kľúče. Možno je to iba z vášho prekvapenia, ako hladko a rýchlo obchod s nami prebehol.


Teraz to, čo sa dá napísať jednou vetou, o našej realitnej maklérke Janke:

Hlavným predpokladom dobrej realitnej maklérky Janky je rozhľadenosť pri práci s nehnuteľnosťami a komunikačné schopnosti na veľmi dobrej úrovni. Dobrá maklérka Janka rozumie svojej práci a neprestajne sa vo svojej činnosti vzdeláva. Jej dôležitými schopnosťami sú zmysel pre objektívne riešenie nepredvídaných situácií, záujem o spoluprácu so všetkými stranami obchodu tak, aby boli všetci spokojní.

 Medzi najdôležitejšie jej vlastnosti, ktoré realitná maklérka Janka musí mať (áno, správne čítate - na tomto mieste chýba čiarka) patrí jednoznačne trpezlivosť. Ako po profesijnej stránke, tak aj ľudskej je dôležité vytvoriť pre klienta príjemné prostredie a vniesť do komunikácie pohodovú náladu. 

 Ak sa aj vyskytne nepriaznivá situácia, dobrá realitná maklérka Janka ju vie pohotovo riešiť. Cieľom a víziou dobrej realitnej maklérky Janky (ako už po 99-ty krát píšeme, ale je fakt fakt fakt fakt dobrá!!!) sa má stať profesionálna realizácia celého procesu obchodu, a tým si získať u klienta dôveru.

Najčítanejšie články: