Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

PREDANÉ 3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Slnečná, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v pokojnej lokalite na ulici Slnečná, mestská časť Fončorda, Banská Bystrica. Celková plocha bytu je 82,5m². Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí s výhľadom na zeleň. K bytu patrí aj murovaná pivnica s rozlohou 5m².

Byt je po kompletnej rekonštrukcii z roku 2019. Byt pozostáva z troch samostatných izieb z toho dve sú nepriechodné. Ďalej chodby, šatníka so zrkadlovými posuvnými dverami, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC.

V byte boli v rámci rekonštrukcie vymenené plastové okná, interiérové dvere, plávajúca podlaha, nová dlažba v kúpeľni a WC. Ďalej byt disponuje novou kúpeľnou so sprchovým kútom a umývadlom s odkladacím priestorom. Kuchyňa disponuje prípojkami na vodu, elektrinu a odpad.

V rámci rekonštrukcie bola spravená nová elektroinštalácia a vodovodné rozvody a stierky. Osvetlenie bytu je zabezpečené bodovým osvetlením. Interiérové dvere majú obložkové zárubne. Vstupné dvere sú bezpečnostné.
Jadro bytu je murované. Vykurovanie a aj zdroj teplej vody sú centrálne. V miestnostiach sú osadené merače tepla. Orientácia bytu je kuchyňa – východ a obytné izby – západ.

Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Predmetom rekonštrukcie bolo zateplenie domu, taktiež disponuje funkčným elektrickým vrátnikom.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým vyhľadávanejším v meste. Občianska vybavenosť je výborná, dostupné široké služby, základná a materská škola, reštaurácie, obchody, zdravotné stredisko, fitness centrum. V bezprostrednej blízkosti bytového domu je pokojné a tiché prostredie.

Výhody nehnuteľnosti:
- kompletne zrekonštruovaný,
- priestranný,
- príjemná lokalita,
- tiché prostredie,
- výborná občianska vybavenosť.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1157

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás