Partneri


Členstvá

Člen realitnej únie

Realitná spoločnosť DO DOMČEKA je členom Realitnej únie SR. Realitná únia SR je združenie profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom prvotriedny servis. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia únie. Veľkou výhodou pre klientov je, že poskytuje členom silné odborné zázemie a práve preto klienti majú zabezpečený prvotriedny servis.

Jedným z dôvodov, prečo sme sa stali členmi Realitnej únie SR je, že chceme prispieť k zlepšeniu podnikateľského prostredia a podporiť očistenie realitného trhu od neserióznych realitných spoločností a zabezpečovať garanciu najlepších služieb klientom.

Overená realitná kancelária

Nosíme označenie Overená realitná kancelária a sme overeným inzerentom na portáloch s nehnuteľnosťami. Naša realitná činnosť spĺňa všetky podmienky, ktoré sú medzi spoločnosťami stanovené v rámci verejnej inzercie.

To znamená, že nemáme duplicitné ponuky na portáloch s nehnuteľnosťami. Inzerujeme nehnuteľnosti, ktoré máme aktuálne v ponuke t.j. sú momentálne na predaj. Inzerujeme jedine na základe zmluvy s majiteľom nehnuteľnosti alebo jeho súhlasom s inzerciou. V ponuke uvádzame skutočnú predajnú cenu nehnuteľnosti vrátane provízie.


Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií