Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

PREDANÉ - Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom, Poniky, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj 4 - izbový rodinný dom v tichom prostredí obce Poniky, využiteľnú na celoročné bývanie odpútané od rušného mestského života. Úžitková plocha nehnuteľnosti je 83,22 m², s celkovou výmerou pozemku 371 m².

Rodinný dom sa nachádza v príjemnom prostredí malebnej obce obklopenej lesmi.

Jedná sa o trojpodlažnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z prízemia, podkrovia a suterénu.

Rodinný dom prešiel od roku 2019 kompletnou rekonštrukciou, ktorá bola dokončená začiatkom roka 2020. Konštrukcia nehnuteľnosti je kombinovaná, pozostáva z pôvodných kamenných základov, ďalej obvodových stien z dreva a strešná krytina je škridlplech. Strecha je sedlová, nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená.

V rámci rekonštrukcie bolo zrealizované zateplenie nehnuteľnosti minerálnou vatou, nová strecha, nové rozvody vody a elektriny, podlahové kúrenie, komín s prípravou na zdroj lokálneho vykurovania, stierky a obývateľné podkrovie. Ďalej tu boli osadené nové zárubne a interiérové dvere v nehnuteľnosti, osadené plastové okná, položené plávajúce podlahy a dlažba.

Kúpeľňa disponuje sprchovým kútom, toaletou a umývadlom s odkladacím priestorom. V kuchyni sú pripravené prípojky na vodu, elektrinu a odpad. Na stenách v nehnuteľnosti sú stierky.

Kúrenie je zabezpečované elektrickými radiátormi a ohrev vody je zabezpečovaný elektrickým bojlerom v kúpeľni. Možné čiastočné vykurovanie izieb krbom. Odpadové vody sú riešené žumpou.

Nehnuteľnosť je pripojená na rozvody vody, elektriny a médií. Pozemok nehnuteľnosti je mierne svahovitý. K nehnuteľnosti vedie asfaltová príjazdová cesta.

Poloha rodinného domu patrí z hľadiska obce k veľmi pokojnej a prírodou obklopenej lokalite. V obci sa nachádzajú obchody, potraviny, škola, škôlka, zdravotné stredisko, športové stredisko, reštaurácia a pohostinstvo. Ďalšie široké služby v centre mesta Banská Bystrica vzdialenej 15 min. motorovým vozidlom. V okolí bytového domu sú rôzne možnosti rekreácie – turistika, cykloturistika, hubárčenie.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1460

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás