REZERVOVANÉ - 2-izbový byt na ulici Mládežnícka, Banská Bystrica

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 80 900 €
Lokalita Mládežnícka, Banská Bystrica
Počet izieb 2
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha 56.1 m²
ID 1493

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome. K bytu je bezbariérový prístup a celková výmera podlahovej plochy bytu je 56,1 m². Byt sa nachádza na prízemí a patrí k nemu latková pivnica. Parkovanie pri bytovom dome je verejné.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. V obytných miestnostiach je plávajúca podlaha, v obývacej miestnosti je čiastočne pôvodná. V kúpeľni a na WC je položená keramická dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná s izolačným sklom. Na stenách sú omietky.
Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. Elektrické rozvody v byte sú pôvodné. Na radiátoroch sú osadené merače tepla.

Zariadenie nehnuteľnosti nie je súčasťou predaja nehnuteľnosti resp. po dohode so súčasným majiteľom (viac info v realitnej kancelárii).

V rámci predaja nehnuteľnosti Vám vieme sprostredkovať rekonštrukciu bytu, aby ste sa mohli nasťahovať do bytu, ktorý je podľa Vašich predstáv. Nehnuteľnosť má v rámci rekonštrukcie pre nového majiteľa potenciál ako štartovací byt pre pár alebo jednu osobu.

Panelový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, plyn, voda, kanalizácia, rozvody médií. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej prebehlo zateplenie, nová fasáda, nové poštové schránky a elektrický vrátnik. Spoločné priestory bytového domu sú čisté a pravidelne udržiavané. Výhodou je bezbariérový prístup do bytu. Orientácia bytu je: obývacia izba - východ, spálňa a kuchyňa – západ do zelene. Energetický certifikát bytový dom nemá.

Poloha bytového domu v mestskej časti Fončorda, patrí z hľadiska lokality k vyhľadávanej časti mesta s dostupnosťou do cca 5 min. motorovým vozidlom do úzkeho centra mesta, Banská Bystrica. Občianska vybavenosť je výborná, v okolí sú školy, škôlky, obchody, športové ihriská, štadión, plaváreň a mnohé iné.

Výhody nehnuteľnosti:

- výborná poloha,
- čiastočná rekonštrukcia,
- tiché prostredie,
- bezbariérový prístup,
- výborná občianska vybavenosť.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1493

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmúNapísali sme pre vás