Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

Byt na nábreží Dunaja, neďaleko River parku, Bratislava

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na Nábreží Arm. gen. L. Svobodu v Starom meste Bratislavy. Bytový dom sa nachádza nábreží Dunaja v blízkosti promenády, neďaleko River Parku.

Celková plocha bytu je 69,15 m² a nachádza na 1.poschodí bytového domu s výhľadom do záhrady. Bytový dom má k dispozícií súkromný oplotený pozemok, okrasnú záhradu a miesta na parkovanie.
Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, samostatnej obývačky s lodžiou, spálne, izby, kúpeľne a samostatného WC. K bytu prislúcha murovaná pivnica.

Byt bol čiastočne zrekonštruovaný v roku 2015, kedy boli v obývačke robené nové medené rozvody, drevené podlaha a v celom byte menené nové radiátory s meračmi. Orientácia bytu je: kuchyňa, spálňa, izba - severozápad, obývacia izba - východ.

Tehlový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete a disponuje vlastnou kotolňou. V roku 2012 prešiel kompletnou rekonštrukciou, kedy bolo realizované zateplenie bytového domu a novej fasády, oprava strechy a výmena plastových okien. Taktiež bola realizovaná rekonštrukcia lodžií - výmena vonkajších dlaždíc a zábradlia. Energetický certifikát k bytovému domu je z roku 2012.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najlukratívnejším v meste. Historické centrum Bratislavy, promenáda na nábreží Dunaja, nákupné centrum Eurovea spolu s kompletnou občianskou vybavenosťou ako sú školy, škôlky, obchody kaviarne, reštaurácie rozsiahle možnosti spoločenského a vyžitia dávajú tejto lokalite punc naozaj komfortného a nezameniteľného miesta pre život.

Výhody nehnuteľnosti:

- TOP LOKALITA v centre mesta
- čiastočná rekonštrukcia,
- prakticky riešená dispozícia,
- príjemná lokalita s množstvom zelene a záhradou,
- vynikajúca občianska vybavenosť.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:

Ing. Hana Bezáková
Realitný maklér
Kontakt: + 421 902 896 650
bezakova.hana@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1568

Kontakt

Ing. Hana Bezáková

Ing. Hana Bezáková

0902 896 650

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás