Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Rodinný dom na samote v obci Lučatín, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj rodinný dom na samote, ideálny pre ľudí, ktorí hľadajú oddych s dobrou dostupnosťou na hlavný ťah do mesta Banská Bystrica. Ide o trojpodlažnú nehnuteľnosť s pozemkom v rozmere 1504 m², pričom podlahová plocha nehnuteľnosti je 260 m².

Úžitková plocha v rámci 1. NP je 100 m², nachádza sa tu vstupná hala, terasa, obývacia izba, detská izba, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza a chodba. V kúpeľni sa nachádza klasická vaňa, toaleta a umývadlo. Kuchyňa disponuje kuchynskou linkou a zabudovanými spotrebičmi t.j. elektrický sporák a digestor.

Viac informácií o zariadení, ktoré je súčasťou predaja Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli urobené rozvody elektriny a vody v jadre domu t.j. v kuchyni, kúpeľni a v špajzi. Ďalej sú tu plastové okná, laminátové podlahy vo väčšej časti domu a dlažba vo vstupnej hale a na terase. Vykurovanie nehnuteľnosti je kombinované, kotlom na pevné palivo (2014) a elektrickým kotlom (2017). Ohrev vody je zabezpečovaný bojlerom.
Kanalizácia je riešená žumpou. Konštrukcia nehnuteľnosti je tehlová, dom je zateplený. Strešná krytina je pozinkovaný plech a krov drevený. Nachádza sa tu tiež studňa, ktorú terajší majiteľ doposiaľ nevyužíval.

K nehnuteľnosti tiež prislúcha pivnica a podkrovie, ktoré je možné dispozične upraviť na bývanie a týmto má pre nového majiteľa potenciál rozšíriť si obytnú časť domu. Na pozemku sa tiež nachádza murovaná garáž v rozlohe 28 m².

Ak hľadáte nehnuteľnosť na samote, s dobrým prístupom a v lokalite obklopenej zeleňou, tento dom má potenciál. Orientácia nehnuteľnosti je terasa a vstupná hala - východ, detská izba a obývacia izba - juh, spálňa – západ. Technická dokumentácia k vybaveniu nehnuteľnosti je na nahliadnutie v realitnej kancelárii.

Nehnuteľnosť umožňuje novému majiteľovi využitie na celoročné bývanie, ale taktiež ako investičnú nehnuteľnosť. Výhodou je veľká záhrada a prostredie, neďaleko je penzión a reštaurácia Grajciar.

Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová v blízkosti hlavného ťahu do mesta Banská Bystrica, ktorá je vzdialená do 20 min. autom. Občianska vybavenosť v obci Lučatín je dobrá v pešej vzdialenosti do 10 minút od usadlosti. Nachádzajú sa tu potraviny, pošta, obchody, škola, škôlka, či železničná a autobusová zastávka.

Výhody nehnuteľnosti:

- okolie nehnuteľnosti obklopené zeleňou,
- čiastočná rekonštrukcia,
- nehnuteľnosť je ihneď obývateľná,
- bývanie na samote, vhodné na chov a pestovanie,
- prístup k hlavnému ťahu k mestu Banská Bystrica,
- občianska vybavenosť v obci Lučatín,
- rozľahlá záhrada.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1610

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás