Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Zariadená garsónka v novostavbe, Pršianska terasa, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj garsónku v lokalite mesta Banská Bystrica, Pršianska terasa. Byt sa nachádza na 2. poschodí v novostavbe bytového domu s výťahom. Celková výmera bytu je 24,61 m².

Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne a izby s kuchynským kútom. Podlaha v obytnej miestnosti a vstupnej hale je plávajúca, v kúpeľni je dlažba. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečovaný ústredným kúrením. Na radiátore je osadený merač tepla.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje chladničkou, mikrovlnnou rúrou, nerezovým drezom a sklokeramickou varnou doskou.
Súčasťou vybavenia bytu je nábytok a zariadenie v nehnuteľnosti. V kúpeľni sa nachádza klasická vaňa, WC, umývadlo so zrkadlom a práčka. Ďalej sa tu nachádza manželská posteľ s úložným priestorom, skriňa, TV stolík a televízor, jedálenský stôl s barovými stoličkami viď virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti. Byt je orientovaný na západ.

Novostavba bytového domu na ulici Medená sa nachádza v blízkosti mestskej časti Radvaň s dobrou dostupnosťou k občianskej vybavenosti t.j. obchody, škôlka, pošta, administratívne budovy, školy, či reštaurácie.
Pršianska terasa patrí medzi najvyhľadávanejšie obytné lokality v meste Banská Bystrica. Je charakteristická pokojným slnečným prostredím obklopeným lesmi a panoramatickým výhľadom na mesto. Výhodou je výborná dostupnosť do mesta motorovým vozidlom a dobré napojene na diaľnicu. Dostupnosť MHD je priamo oproti bytovému domu. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú aj menšie potraviny a kaviareň.

Výhody nehnuteľnosti:

- výborná poloha,
- novostavba,
- kompletne zariadený,
- dobrá dostupnosť na diaľnicu.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1614

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás