Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave na ulici Magurská, Sásová, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej lokalite mestskej časti Sásová, na ulici Magurská. Byt v pôvodnom stave sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome, zo zadnej strany obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 69,64 m² vrátane pivnice. Byt sa nachádza na 3. poschodí a patrí k nemu latková pivnica. Parkovanie pri dome je bezproblémové; v blízkosti sa nachádza tiež veľké parkovisko.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, toalety, kuchyne, chodby, troch obytných izieb a lodžie. V obytných miestnostiach, kúpeľni a kuchyni je na podlahách PVC. Na stenách sú tapety. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. Rozvody v byte sú pôvodné, rovnako aj okná.

V kuchyni sa nachádza pôvodná kuchynská linka, ktorá disponuje sporákom. Kúpeľňa disponuje vaňou. Toaleta je v nehnuteľnosti samostatná.

Nehnuteľnosť sa predáva nezariadená, viď galéria inzerátu.

Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu. Lodžia orientovaná na východ a obytné izby smerované na západ poskytujú ideálne presvetlenie nehnuteľnosti.

Panelový bytový dom je po rekonštrukcii z roku 2019, kedy bol zateplený a bola zrealizovaná obnova lodžie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn a kanalizácia). Orientácia bytu je: kuchyňa a obývacia izba – východ, spálňa a izba - západ.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Nachádzajú sa tu potraviny, materská a základná škola, poliklinika, obchody, reštaurácie, kaviarne, detské ihirsko a iné služby v blízkom okolí. Doprava do centra mesta je dostupná aj s MHD, pričom cesta do centra je autom cca desať minút.

Výhody nehnuteľnosti:

- lodžia orientovaná na východ,
- potenciál na rekonštrukciu,
- príjemné a tiché prostredie,
- výhľad na hory,
- trávnatá plocha, detské ihrisko a stromy,
- dobrá občianska vybavenosť.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
- obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1648

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás