Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 3,5-izbový byt s dvoma kúpeľňami, ulica Horná, centrum mesta Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 3,5 izbový byt s dvoma kúpeľňami v bezprostrednej blízkosti centra mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome na ulici Horná.

Celková výmera bytu je 82,96 m². Byt sa nachádza na 4. poschodí v dome s výťahom a patrí k nemu latková pivnica.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, chodby, obývacej izby, dvoch spální, kuchyne s jedálenským kútom, dvoch kúpeľní a menšej miestnosti s francúzskymi oknami. Kompletná rekonštrukcia bytu bola realizovaná v roku 2009. Podlahy na chodbe, v obývacej izbe a spálni sú laminátové a menené v roku 2019. V kuchyni, kúpeľniach a vo vstupnej hale je keramická dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná so žalúziami, na radiátoroch sú osadené merače tepla. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné ADLO.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje elektrospotrebičmi, a to elektrickou rúrou, elektrickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, digestorom a drezom.

Súčasťou čiastočného vybavenia bytu je vstavaný nábytok. Ostatné zariadenie podľa dohody s majiteľom nehnuteľnosti.

V jednej kúpeľni sa nachádza vaňa, keramické umývadlo so zrkadlom (možné dobudovať toaletu). Ďalšia kúpeľňa disponuje sprchovým kútom a toaletou.

Panelový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete (okrem plynu) vrátane rozvodov médií – BBXnet. Ďalej sa v bytovom dome nachádza elektrický vrátnik a výťah. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou t.j. zateplenie fasády, izolácia strechy a pod. Orientácia bytu je: obývacia izba a kuchyňa – východ, spálne – západ.

Vzhľadom na to, že nehnuteľnosť sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra mesta Banská Bystrica poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. Občianska vybavenosť je výborná. V pešej dostupnosti je obchodné stredisko, potraviny, trhy, lekáreň, pošta, školy, obchody, MHD, vlaková a autobusová stanica. Ďalej reštaurácie, kaviarne a ďalšie široké služby v centre mesta Banská Bystrica.

Výhody nehnuteľnosti:

- výborná poloha,
- dobrá orientácia na svetové strany,
- priestranný,
- 2 x kúpeľňa,
- tiché prostredie,
- výborná občianska vybavenosť.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1650

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás