Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

Slnečný nízkoenergetický rodinný dom v malebnej obci Ľubietová, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj slnečný rodinný dom v tichom prostredí obce Ľubietová neďaleko mesta Banská Bystrica. Nízkoenergetický rodinný dom je určený na celoročné bývanie pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie na vidieku. Podlahová plocha nehnuteľnosti je 87 m², s celkovou výmerou pozemku 504 m².

Rodinný dom sa nachádza v príjemnom prostredí malebnej obce obklopenej lesmi. Patrí k nemu dvor a príprava na vonkajšiu terasu. Výhodou je elektrická brána s diaľkovým ovládačom robená na mieru.

Jednopodlažná novostavba sa bude kolaudovať začiatkom tohto roka 2023. Konštrukcia nehnuteľnosti je z pórobetónových tvárnic Ytong a strešná krytina je škridla. Strecha je sedlová.

V nehnuteľnosti sú osadené nové interiérové dvere, položené plávajúce podlahy, dlažba. Okná na nehnuteľnosti sú plastové.

V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, vaňa a umývadlo s odkladacím priestorom. Toaleta v dome je samostatná. Biela kuchynská linka robená na mieru bude zahŕňať kompletné vybavenie elektrospotrebičmi (digestor, varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou a umývadlo). Vedľa kuchyne sa nachádza špajza, ktorá poslúži ako odkladací priestor.

Dom bude vykurovaný interiérovým krbom a podlahovým kúrením na tepelné čerpadlo. Teplá voda je riešená v elektrickom zásobníku TÚV.

Nehnuteľnosť je pripojená na rozvody vody, elektriny a kanalizácie. Pozemok nehnuteľnosti je svahovitý. K nehnuteľnosti vedie asfaltová príjazdová cesta. Orientácia je obývacia izba a jedálenský kút na juhovýchod; kuchyňa, izba a kúpeľňa na juhozápad; spálňa na severozápad.

Poloha rodinného domu patrí z hľadiska obce k veľmi pokojnej a prírodou obklopenej lokalite. V obci Ľubietová sa nachádzajú obchody, potraviny, škola, škôlka, zdravotné stredisko, športové stredisko, jazdecká škola, multifunkčné ihrisko, pošta, reštaurácia a pohostinstvo, či kúpalisko v neďalekej obci Strelníky. Ďalšie široké služby v centre mesta Banská Bystrica vzdialenej 15 min. motorovým vozidlom. V okolí bytového domu sú rôzne možnosti rekreácie – turistika, cykloturistika, hubárčenie.

Výhody nehnuteľnosti:

- novostavba z roku 2022,
- vlastná terasa,
- na mieru robená brána na elektrické ovládanie,
- kuchynská linka na mieru,
- kompletné vybavenie linky vstavanými elektrospotrebičmi,
- praktická dispozícia,
- nepriechodné izby,
- pokojná lokalita,
- slnečná nehnuteľnosť,
- možnosť zriadiť interiérový krb,
- vonkajšie parkovacie státia,
- nízke mesačné náklady.

Za umelecké diela a obrazy v nehnuteľnosti ďakujeme partnerovi Dora Gallery Banská Bystrica, kde si vystavené diela môžete pozrieť aj zakúpiť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1655

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií