Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

5-izbový rodinný dom vo výstavbe, Diviacka Nová Ves, Prievidza

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj rodinný dom vo výstavbe, ktorý sa nachádza pod lesom v malebnej časti obce Diviacka Nová Ves. Ide o dvojpodlažnú nehnuteľnosť s pozemkom v rozmere 845 m². Nehnuteľnosť sa skladá z dvoch častí, a to pôvodného domu a prístavby z 80tych rokov, ktorá je podpivničená. Úžitková plocha rodinného domu je približne 210 m².

Plánovaný interiér domu tvorí v rámci 1.NP chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, izba a vstup zo zadnej strany cez predsieň. 2.NP tvorí pôvodná kúpeľňa, WC a tri obytné izby. Ďalej sa tu nachádzajú pivničné priestory, ktorých súčasťou je aj garáž.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli čiastočne urobené nové priečky a realizovaná zmena dispozície. Taktiež tu boli v roku 2021 osadené plastové okná.
Kúrenie, rozvody elektriny, médií, odpadov a vody je potrebné urobiť v dome nanovo.
Nehnuteľnosť disponuje tromi komínmi. Na pozemku sú zavedené rozvody plynu, taktiež v nehnuteľnosti rozvody elektriny. Kanalizácia je riešená žumpou. Voda je obecná. Strešná krytina je z pozinkovaného plechu a krov je drevený. Konštrukcia nehnuteľnosti je zmiešaná t.j. pálená tehla a kváder, základy sú betónové.

Ak hľadáte bývanie v príjemnej lokalite obklopenej zeleňou, pod lesom a chcete si ju dotvoriť podľa vlastných predstáv, tento dom má veľký potenciál. Orientácia nehnuteľnosti je na juh a sever. Pozemok nehnuteľnosti je rovinatý a nachádzajú sa tu mladé ovocné stromčeky – marhuľa, hruška, či broskyňa. Taktiež kríky - egreš a ríbezle.

Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová. Mesto Nováky je vzdialené do 10 min. autom a mesto Prievidza do 20 min. V obci Diviacka Nová Ves sa okrem krásnej prírody nachádzajú potraviny, reštaurácia, pekáreň, materská a základná škola, lekáreň. V obci je tiež natiahnutá optika. Na svoje si prídu aj milovníci turistiky, či prechádzok lesom.

Výhody nehnuteľnosti:

- priestranná nehnuteľnosť,
- príjemné prostredie pod lesom,
- potenciál na modernú rekonštrukciu,
- dobrá dispozícia,
- záhrada.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Mgr. Katarína Paukejeová
Kontakt: 0905 680 221
paukejeova.katarina@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1666

Kontakt

Mgr. Katarína Paukejeová

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás