Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s terasou v novostavbe Ďatelinky, Sásová, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka priestranný 3-izbový byt v novostavbe rezidencie Ďatelinky, v meste Banská Bystrica. Celková plocha bytu je 86,15 m². K bytu patrí vlastné parkovacie státie v areáli rezidencie.
Byt so slnečnou terasou situovanou na juhovýchod sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží.

Zariadenie v byte je nové. Podlahy v byte sú laminátové a v kúpeľni je dlažba. Okná sú plastové. Nehnuteľnosť disponuje videovrátnikom a bezpečnostnými vstupnými dverami.

Nehnuteľnosť má výbornú dispozíciu. Dve obytné izby, samostatná toaleta, kúpeľňa so sprchovým kútom, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, terasa.
Kuchynský kút je zariadený kuchynskou linkou vrátane zabudovaných elektrospotrebičov t.j. zabudovaná elektrická rúra, digestor, indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, vstavaný kávovar, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, granitové umývadlo a chladnička na víno.

Informácie o zariadení nehnuteľnosti vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Bytový dom je napojený na rozvody vody, médií (optický kábel) a elektrinu. Kúrenie a ohrev vody sú ústredné. Areál bytového domu je pod kamerovým systémom. V dome sa tiež nachádzajú detské jasle a spoločný dvor disponuje posedením pod altánkom a zelenou plochou vyhradenou na voľný čas. Spoločné priestory bytového domu sú čisté a pravidelne udržiavané. Orientácia bytu je: obývacia izba, kuchyňa a terasa – juhovýchod, spálňa a hosťovská izba – juhozápad.

Občianska vybavenosť v mestskej časti Sásová je výborná, školy, škôlky, potraviny, obchody, pošta, kaviarne, reštaurácie a ďalšie široké služby v centre mesta Banská Bystrica.

K rekonštrukcii pôvodného objetku bolo vydané právoplatné kolaudačné rozhodnutie z 1.3.2018.

Výhody nehnuteľnosti:

- vlastné parkovacie miesto,
- elektrická brána na ovládanie,
- priestranná terasa,
- svetlý a dispozične dobré riešenie,
- nízke mesačné náklady,
- vstavaný nábytok,
- bezpečný areál s kamerovým systémom,
- nehnuteľnosť v novostavbe,
- dobrá občianska vybavenosť,
- spoluvlastnícky podiel na pozemku v areáli.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

Za umelecké diela a obrazy v nehnuteľnosti ďakujeme partnerovi Dora Gallery Banská Bystrica, kde si vystavené diela môžete pozrieť aj zakúpiť.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1678

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Ponuky, ktoré vás zaujmú

Napísali sme pre vás