Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s lodžiou, Magurská, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou na ulici Magurská, v meste Banská Bystrica, Sásová. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 63,05 m². Byt sa nachádza na 5. poschodí zatepleného bytového domu. Patrí k nemu lodžia s pekným výhľadom a latková pivnica v suteréne domu s výťahom.

Parkovanie pri bytovom dome je verejné.

Byt pozostáva z chodby, kuchyne, lodžie, kúpeľne, toalety a troch obytných izieb. V obytných miestnostiach a v kuchyni je laminátová podlaha. V kúpeľni a na WC je dlažba. Rozvody elektriny a vody sú v rámci bytu menené.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje sporákom. V kúpeľni sa nachádza rohová vaňa a umývadlo so zrkadlom.

Byt sa predáva nezariadený.

Dispozícia a stav bytu majú pre budúceho majiteľa potenciál na okamžité nasťahovanie.

Panelový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej prebehlo zateplenie, nová fasáda, rekonštrukcia spoločných priestorov, nový kamerový systém a pod. Orientácia bytu je: kuchyňa a obývacia izba - juhovýchod, spálňa a izba – severozápad.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Nachádzajú sa tu potraviny, materská a základná škola, poliklinika, obchody, reštaurácie, kaviarne, detské ihrisko a iné služby v blízkom okolí. Cesta do centra mesta je autom cca desať minút.

Výhody nehnuteľnosti:

- kompletná rekonštrukcia,
- príjemné a tiché prostredie,
- slnečná lodžia,
- detské ihrisko a škola v bezprostrednej blízkosti,
- výborná občianska vybavenosť,
- pekný výhľad,
- voľný ihneď.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1684

Zaslať nové ponuky

Chcete mať prehľad o ponukách a novinkách na realitnom trhu?

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás