Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 2-izbový byt s lodžiou na ulici Družstevná, Uhlisko, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lokalite na Uhlisku, Družstevná, Banská Bystrica. Byt sa nachádza v zateplenom tehlovom bytovom dome obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 51,04 m². Byt sa nachádza na 1. poschodí (druhé nadzemné podlažie) a patria k nemu dve pivnice. Parkovanie pri dome je verejné.

Byt pozostáva z chodby, kúpeľne s toaletou, kuchyne, dvoch obytných izieb a lodžie. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. Rozvody v byte sú pôvodné.

Byt prebehol rekonštrukciou jadra v rámci kúpeľne. Radiátory v byte boli menené. Okná v nehnuteľnosti sú plastové.

Nehnuteľnosť sa predáva vyprataná a nezariadená, viď galéria inzerátu.

Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu. Slnečná lodžia a obývacia izba orientovaná na juhovýchod a spálňa na severozápad vytvárajú ideálne presvetlenie nehnuteľnosti. Bytový dom disponuje energetickým certifikátom A1.

Tehlový bytový dom prešiel v rámci kompletnej rekonštrukcie zateplením a bola zrealizovaná obnova lodžií, výmena stupačiek, rozvodov elektriny, obnova spoločných priestorov a pod. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn a kanalizácia). Orientácia bytu je: obývacia izba – juhovýchod, spálňa a kuchyňa – severozápad.
K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Nachádzajú sa tu potraviny, materská a základná škola, obchody, OC Terminal, železničná a autobusová stanica a iné. Doprava do centra mesta je dostupná aj s MHD, pričom cesta do centra je autom cca do piatich minút.

Výhody nehnuteľnosti:

- lodžia,
- dobrá dispozícia,
- príjemné a tiché prostredie,
- trávnatá plocha a stromy,
- dve pivnice,
- optický kábel v rámci bytového domu,
- využívanie spoločných priestorov (kočikáreň, sušiareň),
- spoluvlastnícky podiel na pozemku patriaceho k domu,
- rodinná atmosféra v bytovom dome,
- ústredné kúrenie KOST,
- bytový dom vo výbornom stave (technická dokumentácia k nahliadnutiu),
- ihneď k dispozícii,
- parkovanie priamo pred domom,
- dobrá občianska vybavenosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1686

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás