Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 2-izbový byt s vlastným parkovacím státím na ulici Gorkého, Sliač, Zvolen

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj útulný 2-izbový byt na ulici Maxima Gorkého, v meste Sliač, okres Zvolen. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 38,79 m². Byt sa nachádza na prízemí zatepleného bytového domu. Patrí k nemu vonkajšie súkromné parkovacie miesto vo výmere 13 m² a spoločná miestnosť na odkladanie vecí.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, spálne a obývacej izby spojenej s kuchyňou. V obytných miestnostiach a v kuchyni je laminátová podlaha. V kúpeľni je dlažba. Okná sú plastové. Rozvody elektriny boli komplet vymenené. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú centrálne.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje sporákom, digestorom, ďalej je to chladnička s mrazničkou a elektrická rúra. V kúpeľni sa nachádza rohová vaňa, umývadlo so zrkadlom, toaleta a práčka.

Byt sa predáva so zariadením viď virtuálna prehliadka.

Prostredie bytového domu je obklopené zeleňou a dvor je udržiavaný, nachádza sa tu aj nové pieskovisko.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej prebehlo zateplenie, nová fasáda, rekonštrukcia spoločných priestorov, nový výťah, elektrický vrátnik a pod. Orientácia bytu je na severozápad.

Kúpeľné mesto Sliač je známe svojimi možnosťami rekreácie a príjemným prostredím. Nájdete tu školu, škôlku, potraviny, reštaurácie, poštu aj kaviareň a okrem základnej občianskej vybavenosti množstvo pekných miest na oddych. Turistické chodníky, minerálne pramene, park, či náučný chodník. Cesta do centra mesta Zvolen je autom do 10tich minút a do mesta Banská Bystrica do 15tich minút.

Výhody nehnuteľnosti:

- zariadený,
- vlastné parkovacie miesto,
- príjemné a tiché prostredie,
- upravený zelený dvor,
- detské ihrisko v bezprostrednej blízkosti,
- kúpeľné mesto,
- dobrý prístup do mesta Zvolen a Banskej Bystrice.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1691

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Napísali sme pre vás