Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ 2,5-izbový byt s balkónom a lodžiou, Novohradská, centrum mesta Lučenec

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 2,5-izbový byt s lodžiou a balkónom vo vyhľadávanej lokalite mesta Lučenec, na ulici Novohradská. Byt sa nachádza v zateplenom tehlovom bytovom dome obklopenom zeleňou s výhľadom do parku a na mesto. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 59,1m². Byt sa nachádza na 5. poschodí a patrí k nemu pivnica. Parkovanie priamo pod domom je verejné.

Byt pozostáva z priestrannej vstupnej haly, kuchyne, obývacej izby z výstupom na balkón, spálne, menšej miestnosti, kúpeľne, toalety a lodžie. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením.

Nehnuteľnosť sa predáva v pôvodnom stave, čo vytvára príležitosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Rozvody v byte sú pôvodné. Okná v nehnuteľnosti sú plastové. Vstupné dvere do nehnuteľnosti sú bezpečnostné, vrátane nového zámku.
Rozloha bytu umožňuje novému majiteľovi zmenu dispozície z 2-izbového na 3-izbový byt.

Nehnuteľnosť sa predáva vyprataná a nezariadená, viď galéria inzerátu.

Obývacia izba, kuchyňa a lodžia sú orientované na západ a spálňa na východ. Táto orientácia vytvára ideálne presvetlenie nehnuteľnosti. Bytový dom má energetický certifikát B. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej bolo realizované zateplenie, rekonštrukcia strechy, renovácia spoločných priestorov, nové poštové schránky, výmena spoločných rozvodov v bytovom dome, nový výťah, vchodové dvere na čip.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, rozvody médií a kanalizácia). V bezprostrednej blízkosti domu je park s detským ihriskom a renovované nádoby na recykláciu odpadu. Výhodou je tiež nová asfaltová príjazdová cesta vo vnútrobloku domu.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti na Námestie Republiky. Nachádza sa tu široká škála služieb, obchodov, nákupné centrum Galéria Lučenec, nemocnica, poliklinika, zdravotné stredisko, potraviny a pošta, toto všetko v pešej dostupnosti do 3-5tich minút. Taktiež železničná a autobusová stanica v pešej dostupnosti do 15tich minút.

Výhody nehnuteľnosti:

- lodžia a balkón,
- dobrá dispozícia,
- príjemné a tiché prostredie,
- trávnatá plocha a stromy,
- ihneď k dispozícii,
- parkovanie priamo pred domom,
- centrum mesta,
- dobrá občianska vybavenosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1695

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Ponuky, ktoré vás zaujmú

Napísali sme pre vás