Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

3-izbový byt s lodžiou na ulici Tatranská, Sásová, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou na ulici Tatranská, v meste Banská Bystrica, Sásová. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 69,49 m². Byt sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu. Patrí k nemu presklená lodžia s výhľadom na detské ihrisko a latková pivnica v suteréne domu s výťahom.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, chodby, kuchyne, lodžie, kúpeľne, toalety a troch obytných izieb. V obytných miestnostiach a v kuchyni je laminátová podlaha. V kúpeľni a na WC je PVC podlaha. Rozvody elektriny sú v rámci kuchyne menené čiastočne.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje sporákom. V kúpeľni sa nachádza klasická vaňa a umývadlo s úložným priestorom, toaleta je samostatná. Jadro je pôvodné.

Dispozícia bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu.

Bytový dom má energetický certifikát B.

Panelový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete t.j. rozvody vody, médií, plynu, elektriny a kanalizácie. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej prebehlo zateplenie, nová fasáda, strecha, okná a dvere v spoločných priestoroch. Parkovanie pri bytovom dome je verejné.

Orientácia bytu je: kuchyňa a obývacia izba - západ, spálňa a izba – východ.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Nachádzajú sa tu nové detské a športové ihrisko, potraviny, materská a základná škola, poliklinika, obchody, reštaurácie, kaviarne, detské ihrisko a iné služby v blízkom okolí. Cesta do centra mesta je autom cca desať minút.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečný,
- čiastočná rekonštrukcia,
- príjemné a tiché prostredie,
- slnečná presklená lodžia,
- detské ihrisko, potraviny a škola v bezprostrednej blízkosti,
- výborná občianska vybavenosť,
- pekný výhľad,
- voľný ihneď.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1701

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií nájdete TU

Ponuky, ktoré vás zaujmú

Napísali sme pre vás