Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Priestranný 2-izbový byt v centre mesta Banská Bystrica, ulica Bakossova

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Bakossova, v centre mesta Banská Bystrica. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 56,78 m². Byt sa nachádza na prízemí zatepleného bytového domu. Patrí k nemu tiež technická/odkladacia miestnosť.

Byt pozostáva zo vstupu, chodby, kúpeľne, spálne, obývacej izby, kuchyne s kuchynským kútom a samostatnej toalety. V obytných miestnostiach, na chodbe a v kuchyni je laminátová podlaha. V kúpeľni je dlažba. Okná sú plastové. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečené vlastným elektrickým kotlom, ktorý sa nachádza v technickej miestnosti.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje varnou doskou, digestorom, mikrovlnnou rúrou, ďalej je to chladnička s mrazničkou, umývačka a elektrická rúra. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo so zrkadlom a práčka. Toaleta je samostatná.

Nehnuteľnosť je k dispozícii so zariadením viď virtuálna prehliadka resp. viac info vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Prostredie bytového domu tvorí veľké átrium.

Energetický certifikát k bytovému domu je na nahliadnutie v realitnej kancelárií. Disponuje elektrickým vrátnikom, výťahom a podzemnými garážami.

Orientácia bytu je na východ.

Prostredie nehnuteľnosti je príjemné a udržiavané.

Výborná lokalita bytu ponúka novému majiteľovi naplno využiť všetky možnosti v centre mesta. Relax v obľúbenej kaviarni, reštaurácie, potraviny, obchody, park a ďalšie služby sú v dosahu pešou chôdzou do piatich minút.

Výhody nehnuteľnosti:

- bezbariérový vstup aj byt,
- výborná lokalita,
- nový bytový dom z roku 2009,
- priestranný,
- kompletne zariadený,
- v pešej dostupnosti do centra mesta,
- vhodný na bývanie aj ako investícia,
- dobrá občianska vybavenosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1717

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií