Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

5-izbový rodinný dom v Štandarde s pekným pozemkom, Rakytovce, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj dvojpodlažný slnečný rodinný dom v prírodou obklopenej časti obce Rakytovce. Predpokladaný termín dokončenia novostavby je plánovaný na august 2023. Rodinný dom bude dokončený v ŠTANDARDE. Rakytovce sú vzdialené 10 minút autom od centra mesta Banská Bystrica. Nízkoenergetický rodinný dom disponuje obývacou izbou spojenou s kuchyňou, štyrmi obytnými izbami a dvoma kúpeľňami. Podlahová plocha nehnuteľnosti je 115 m² s celkovou výmerou pozemku 752 m².

Rodinný dom sa nachádza v slnečnom prostredí vo vyvýšenej časti malebnej obce. V blízkosti je lúka, les a potôčik, ktoré sú ideálne na trávenie voľného času s rodinou a deťmi v každom ročnom období. Viac o tom, do akého štádia bude nehnuteľnosť dokončená a ako rekonštruujeme si môžete pozrieť na: dodomceka.sk/rekonstrukcie.

Konštrukcia nehnuteľnosti je z pórobetónových tvárnic PORFIX Premium 500 a strešná krytina je škridla.

V nehnuteľnosti budú osadené nové plastové okná, interiérové dvere, položené plávajúce podlahy a dlažba. V kuchyni spojenej s obývačkou bude príprava na kuchynskú linku.

V kúpeľni na prízemí bude sprchový kút, umývadlo a toaleta. Kúpeľňa na druhom podlaží bude zariadená rohovou vaňou, toaletou, bidetom, dvoma umývadlami a prípravou na práčku.

Dom bude vykurovaný interiérovým krbom a podlahovým kúrením na tepelné čerpadlo. Teplá voda je riešená v elektrickom zásobníku TÚV.

Nehnuteľnosť bude pripojená na rozvody vody, elektriny, kanalizácia bude riešená žumpou. K nehnuteľnosti vedie asfaltová príjazdová cesta. Orientácia domu je prevažne južná viď pôdorys podlaží vo fotogalérii inzerátu.

Poloha rodinného domu patrí z hľadiska obce k veľmi pokojnej a slnečnej lokalite. V obci Rakytovce sa nachádzajú potraviny, škôlka, reštaurácia, drogéria a iné. Ďalšie široké služby nájdete v centre mesta Banská Bystrica. V okolí nehnuteľnosti sú rôzne možnosti rekreácie – turistika, cykloturistika, hubárčenie.

Výhody nehnuteľnosti:

- dvojpodlažná novostavba z roku 2023,
- slnečná nehnuteľnosť,
- príjemná lokalita,
- praktická dispozícia,
- päť obytných izieb
- dve kúpeľne,
- dostatočné veľký a slnečný pozemok,
- dobrá dostupnosť k občianskej vybavenosti.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1729

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií